Яскрава дитяча листівка на 8 Березня [draft]Для створення дитячої листівки Вам знадобляться:

 • кольоровий папір;
 • обгортковий папір;
 • основа під листівку (білий або кольоровий картон);
 • відріз тканини;
 • двосторонній скотч;
 • ґудзики;
 • нитки в’язальні зеленого кольору;
 • стрічка;
 • ножиці.

Дивовижний подарунок до жіночого дня – листівка на 8 Березня своїми руками. Ви вже визначилися, що робитимете на подарунок? До Вашої уваги пропонуємо майстер-клас “Як зробити листівку на текстильній основі з квітами?”.  Для багатьох процес виготовлення листівки своїми руками є копітким. Якщо Ви любите експериментувати і дивувати, ця стаття Вас зацікавить, а наші покрокові фото і відео зроблять процес наочнішим.

Листівка на 8 березня своїми руками: покрокова інструкція

  1. Листок кольорового або білого картону згинаємо навпіл, отримуємо заготівлю під листівку. Декор можна розмістити вертикально або горизонтально. Ми робитимемо листівку з вертикальним малюнком.
  2. Розміщувати квіточки можна просто на кольоровий картон, але для створення цікавої структури ми покриємо папір шаром тканини. Найзручніше закріплювати її за допомогою двостороннього скотча. Клеїмо смугу з внутрішньої сторони листівки, закріплюємо тканину.Розгладжуємо її по заготівлі, щоб не їздила, додатково закріплюємо маленькими шматочками скотча зі зворотного боку.
   Натягуємо тканину, закріплюємо з іншого боку тим самим способом. Варто звернути увагу на те, що натягувати тканину треба тоді, коли майбутня листівка, знаходиться в закритому виді, інакше потім тканина може деформувати картон. Замість тканини можна використати обгортковий папір. Проте тоді додаткових кріплень повинно бути більше.
  3. Наступний етап – закріплюємо тканину з двох сторін. Краще це робити поетапно: скотч клеїмо на тканину. Потім повторюємо те саме з іншого боку. Заготівля під листівку на 8 Березня готова.

4. Щоб обрізки тканини не псували внутрішню частину листівки, ми закриваємо їх за допомогою паперової тасьми. Клеїмо борти ПВА або скотчем.

Квіти

  1. На кольоровому, обгортковому папері або картоні малюємо квіти і вирізуємо їх. Для спрощення завдання можна зробити картонний шаблон і обводити його.

2. Квіти можна робити і одинарними, і в декілька шарів. На нашій листівці для створення об’єму для кожної квітки вирізуємо по три кулі пелюсток, замість серединки – використовуємо ґудзик.

Примітка. Найцікавіше виглядають ґудзики на 4 отвори. Особливо якщо прошити серединку кольоровими нитками навхрест. Краще брати нитки для вишивання або прошивати ґудзик 3-4 рази для того, щоб стібки було видно.

3. Потім – поетапно збираємо квітку за допомогою клею або двостороннього скотча.

4. Зібрані квіти розміщуємо на заготівлі, потім приклеюємо.

Робимо метелика

  1. Складаємо вдвічі обгортковий папір, малюємо половину метелика.

2. Вирізуємо, розгортаємо, складаємо в гармошку, як при виготовленні паперового віяла.

3. Перев’язуємо серединку стрічечкою, розпрямляємо крильця – метелик готовий.

Стеблинки

  1. Для цієї мети використовуємо товсті нитки для в’язання зеленого кольору, бажано, щоб вони не зливалися з тлом.
   Примітка. Краще взяти нитку трохи довше, щоб вона не кріпилася по прямій, а хвилями. Це створює додатковий об’єм.
  2. Спочатку вмочуємо обидва кінці в клей, він має бути дуже густим, інакше відразу не приклеїться. Далі, розміщуємо на листівці. Так само кріпимо і третю стеблинку. Місця кріплення ховаємо під квітками.

Листочки

  1. Малюємо один, вирізуємо, а за шаблоном малюємо і вирізуємо інші.

2. Розміщуємо на заготівлі під листівку листочки і метелика.

Листівка на 8 Березня своїми руками готова. З таким виробом може впоратися і дитина, звісно, якщо дорослі допоможуть порадою і підбадьорять добрим словом.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *