Амбре: фарбування волосся з фото: модні тенденції сезону 2015-2016Хоча багато сміливих дівчат, старіючи бути ефектніше, вибирають гру контрастів з чіткими переходами. Найчастіше роблять перехід від темного волосся до майже білих і від натурального до яскравого помаранчевого, червоного або мідного. Але фарбування волосся амбре може бути виконане на будь-який смак.

Амбре, забарвлення волосся : технологія

Забарвлювати волосся амбре можна з використанням різьбленої техніки:

 1. Перший спосіб полягає в розділенні усього волосся на пасмі (близько шести), кожна з яких начісується. Потім на кожну наноситься фарба приблизно до половини довжини, після чого пасмо завертається у фольгу. Якщо ще додатково забарвити кінчики чубка, вийде дуже яскравий, іскристий образ. Оцініть фото такого фарбування волосся амбре.
 2. Друга методика передбачає нанесення фарби на окремі пасма, при цьому фарбу треба наносити зверху вниз, кінчики забарвлювати інтенсивніше. Остаточний результат буде плавним і спокійним.

Розглядаючи фото фарбування волосся амбре, треба розуміти, що добитися такого результату будинку своїми силами – неймовірно складне завдання. Щоб зачіска виглядала ідеально, фарбування в салонах проводять спеціальною щіточкою, дотримуючись особливої методики. Самостійно здійснити необхідну чіткість переходу і потрібний відтінок практично неможливо, це складно зробити навіть професіоналові. Фото фарбування волосся амбре до і після в салоні ви можете також розглянути на сторіночках нашого сайту.

Амбре, фарбування волосся : фото і “домашня” технологія

Якщо ви наважилися випробувати цей метод фарбування своїми силами, то варто гарненько підготуватися.Для фарбування волосся амбре знадобиться:

 • освітлювач на необхідну кількість тонів;
 • щіточка для нанесення суміші;
 • миска для замісу;
 • фольга;
 • рукавички.

Технологія фарбування :

 1. Приготувати в мисці освітлювача згідно інструкції на упаковці.
 2. Розділити усе волосся на пасмочки і швидко на кожну нанести фарбу приблизно на половину її довжини.
 3. Починати треба трохи нижче середини волосся. Кожне пасмо загорнути у фольгу.
 4. Через 20 хвилин нанести ще трохи фарби на волосся, яке знаходиться вище.
 5. Через 10 хвилин змити все теплою водою.
 6. Після того, як пасма трохи підсохнуть, ще на 10 хвилин нанести фарбу тільки на кінчики, щоб освітлити їх максимально сильно.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *