Як упаковувати багаж

Перед поїздкою уточніть у своїй авіакомпанії обмеження на вагу багажу. Якщо при реєстрації валіза виявиться важча за норму, вас попросять сплатити за перевагу. Врахуйте також, що з поїздок прийнято привозити сувеніри і пам’ятні речі. Залиште для них місце у ваших сумках.

Як компактно упакувати багаж

Спершу необхідно правильно визначити, що полетить у багажі, а що з вами в ручній поклажі. Усі документи, квитки, гроші, телефон, цінні речі і невелика електроніка повинні знаходитися завжди при вас. Існує ряд обмежень на пронос предметів в салон літака. У ручній поклажі не повинно бути нічого що хоч би віддалено нагадує зброю. Іграшкові пістолети, складані ножі, ножиці і навіть пилку для нігтів необхідно здати у багаж. Також в салон літака заборонено проносити рідини в контейнерах місткістю більше 100 мл, за винятком ліків і дитячого харчування. Значить, усі шампуні і креми полетять у багажному відділенні.

Не секрет, що з валізами і сумками працівники аеропорту особливо не будуть церемонитися. Їх завдання зробити завантаження-розвантаження в найкоротші терміни. Багаж кидають, навалюють один на одного, сумки можуть впасти з транспортної стрічки або зачепитися за що-небудь. Турбота про збереження речей усередині валізи лежить на плечах пасажира.

Тому по можливості варто уникати перевезення крихких предметів. Усі скляні речі потрібно завертати в плівку з повітряними бульбашками, а потім в одяг і укладати в глибину сумки, так щоб з боків вони не промацувалися. Все, що може розлитися, варто загорнути в окремі герметичні пакети.

На дно валізи укладаються громіздкі і важкі речі, наприклад, верхній одяг і книги. Кожен предмет взуття упакуйте в окремий пакет і складіть пари шкарпеток до п’яти. Розміщувати взуття краще по краях валізи, щоб зміцнити стінки. Речі, що легко мнуться, скочуйте тугими валиками або перекладайте трикотажем, щоб уникнути зломів. Для економії місця косметичні засоби краще брати в міні-упаковках або придбати вже на місці. Усі дрібниці – зарядки для телефону, невеликі косметички, шкарпетки, плавки – залиште на потім. Їх легко можна буде засунути між великими речами, навіть якщо покажеться, що сумка забита під зав’язку.

Спробуйте застебнути блискавку. Якщо це вдається важко, то краще викласти частину речей. При такому тиску зсередини і недбалому зверненні в аеропорту замок або шви можуть не витримати і лопнути.

Для кращого збереження загорніть валізу з плівку поліетилену. Цю послугу надають у будівлі аеровокзалу за додаткову плату. Упаковка підвищить міцність валізи, захистить її від забруднення, не дасть чіплятися за все частинами, що виступають, і принесе розчарування злодюжкам. Корисні поради по упаковці багажу в літак:

Якщо речі у валізі розсовані абияк, це може створити труднощі у разі догляду в аеропорту, до того ж, вам буде трудно потім скласти все назад. Розсортуйте одяг і укладіть в окремі пакети, щоб не показувати усьому оточенню свої речі. Ось ми і розібралися як правильно упакувати речі в літак, сподіваємося, труднощів в аеропорту у вас не виникне. 

правильно упакувати речі для перевезення, як правильно упакувати багаж, як упакувати багаж на літак

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *