Як підвищити самооцінку

Особиста самооцінка – це той образ, який формується у Вашій підсвідомості, коли Ви думаєте про себе. Самооцінка – це Ваше суб’єктивне самовідчуття, Ви самі формуєте особисту самооцінку з моменту народження і упродовж усього життя. Дуже шкода, що більшість людей значно занижують власну самооцінку. Трапляється це тому, що люди звикли сприймати хороше, як даність, а ось на негативі концентрувати свою увагу, приділяти йому більше часу, тим самим істотно занижуючи рівень самосприйняття.

Насправді, людина повинна досить уваги приділяти формуванню високого рівня самооцінки, оскільки тільки так можна досягти успіху, адже, навчившись любити себе, Ви зможете освоїти любов до іншої людини, до інших людей, до усього Всесвіту. Маючи високий рівень оцінки власних особових якостей і здібностей, Ви станете здатні приймати вірні рішення і здійснювати правильні, необхідні в цій конкретній ситуації дії. Якщо Ви оцінюєте себе невисоко, то відповідно і Ваш життєвий потенціал завмирає на низьких відмітках.

Процес формування самооцінки у жінок і дівчат можна схематично описати таким чином: Ви формуєте самооцінку; Ви мислите і дієте у згоді з цією самооцінкою; інші люди оцінюють Ваші вчинки і думки, що також впливає на Вашу самооцінку; Ви коригуєте власну самооцінку під впливом оцінки Ваших думок і дій оточуючими; тепер Ви поступаєте і мислите вже відповідно до цієї нової самооцінки.

Давайте розглянемо ті причини, які призводять до формування низької самооцінки.

Декілька причин заниженої самооцінки у жінок, дівчат

1. Навколо Вас знаходяться люди, які настроєні украй недоброзичливо, а, означає, і всіляко намагаються навмисно занизити Вашу самооцінку.

2. Люди звикли використовувати будь-який момент, щоб посміятися над зовнішністю, інтелектуальними здібностями і діями іншої людини. За рахунок применшення Ваших переваг, вони піднімають власну самооцінку, оскільки не знають інших шляхів для цього.

3. Досить часто люди навмисно надають більшого, ніж належить, значення чужим промахам. Невдача досить часто є застереженням зверху, що шлях вибраний невірно.

4. Люди досить часто порівнюють себе з іншими, і на підставі отриманих порівняльних даних будують свою самооцінку. Як часто ця самооцінка виявляється заниженою через те, що вони з сильними сторонами іншої людини порівнюють особисті недоліки.

5. Досить часто жінки визначають занадто короткий проміжок часу для досягнення задуманого результату, а невдачу приписуємо не своїй нездатності правильно визначити терміни, а тому, що ми недостатньо хороші, щоб зуміти досягти намічених цілей.

Оскільки висока самооцінка виявляється запорукою Вашого успіху як і у жінок, підлітків так і у дівчат, необхідно постійно працювати над тим, як підвищити самооцінку. Для цього можна використати декілька основних способів.

Поради як підвищити самооцінку у жінок, дівчат

1. Полюбіть своє відображення в дзеркалі. Вдивляючись у своє відображення, постарайтеся знайти якомога більше позитивних сторін. Навіть, якщо певні складові Вашої зовнішності не викликають у Вас особливого захвату, постарайтеся зосередитися на тому, що є Вашими сильними сторонами.

2. Заведіть свій щоденник успіху. Це може бути блокнот або зошит, в якому Ви щодня записуватимете усі свої успіхи і досягнення. Спочатку поставте собі метою записувати, як мінімум п’ять удач. Якщо Ви не знаєте, чи являється це досягнення успіхом або ні, вибирайте ствердний варіант і сміливо записуйте це досягнення у свій щоденник.

3. Сформуйте свій новий образ і постійно тримайте його у своїй свідомості. Щоб це правило працювало, образ має бути максимально деталізований. Хоч би раз впродовж дня викликайте цей образ у своїй свідомості. Уявіть, як Ви прийматимете рішення в тій або іншій ситуації, як Ви одягатиметеся, які риси вдачі мають бути Вам властиві.

4. Створіть невеликий автобіографічний текст рекламного характеру, де опишіть усі свої позитивні сторони і позитивні якості, а також усі Ваші сильні сторони. Не соромтеся себе перехвалити, адже, чим краще буде Ваша самореклама, тим краще станете Ви самі, тим Вище буде Ваша самооцінка. Дуже ефективно використати цей спосіб перед дзеркалом, зачитуючи самому собі вихваляючий текст. Для тих, хто утруднюється самостійно скласти рекламний текст, тут наводиться зразок тексту. Приблизно це може звучати так:

Знайомтеся, це відомий і успішний бізнесмен. Його компанії мають свої представництва в 30 країнах світу. Його стан оцінюється на рівні декількох мільярдів доларів. Він є природженим керівником. Він має дивовижну здатність формувати глобальні цілі і планувати вірні шляхи їх досягнення. Він відмінно володіє основними принципами самонавіяння і здатний досягати значних результатів, використовуючи цей метод. Він має беззастережну абсолютну віру у свої сили, у свою справу і у безмежні можливості Всесвіту. Його любов, як і віра, не має меж. Він безмежно любить ту справу, якою займається і отримує величезне моральне задоволення від нього. Він не пасує перед труднощами, оскільки розуміє, що труднощі, як випробування, даються тільки тим, хто здатний їх здолати. Чим складніше випробування, тим Вище оцінює Вас Всесвіт. Він виглядає молодо і підтягнуто, його одяг стильний і добротний. Його рівень самооцінки досить високий, оскільки він адекватно оцінює усі свої можливості і здібності. Щодня його бізнес розширюється і завойовує усе нові і нові горизонти. Завдяки своїм успіхам росте і упевненість у власних силах, у своїх цілях і в підтримці Всесвіту.

Описані способи досить легкі у виконанні, але, проте, високоефективні. 

справжня стерва

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *