Як стати справжньою стервою: поради для дівчатЦі дівчата владні і жорстокі, неприступні і загадкові, роблять те, що хочуть і не піклуються про те, що думає про них натовп. Про них говорять “Ну і стерво!”.

Чоловіки до таких жінок відносяться, як не дивно, позитивно – вони їх… люблять. Тому багато дівчат схильні до того, щоб, ставши справжнім стервом, підкорювати чоловічі серця.

Хто вона така – справжня стерва?

Жінки представниць цього виду частенько ненавидять, а чоловіки вважають таку жінку суцільною загадкою. І ця загадковість їх дуже притягає. Стерва, за визначенням, самодостатня і успішна, матеріально забезпечена.

Такі жінки відмінно уміють домагатися бажаного і досягати поставлених перед собою цілей. Така самодисципліна привчає їх до того, щоб завжди виглядати краще усіх. Тому вони ретельно доглядають за собою, стежать за своїм здоров’ям і фігурою.

Справжня стерва точно знає, як управляти чоловіком. У цьому їй допомагає відмінне знання чоловічої психології і досконало освоєні навички флірту. Хтось може визнати стерву зухвалою і хамовитою – що ж, іноді вона буває і такою. Але у неї багато різних іпостасей, які в рівній мірі допомагають їй вити мотузки з чоловіків. А ось стерва, що плаче, – це видовище, якого ви не побачите ніколи.

Стерві глибоко байдужа громадська думка, оскільки вона вважає себе вище за натовп. Втім, серед інших жінок ви її можете виділити не відразу – стерви розумні і інтелігентні. Стерва, як ніхто інший, зосереджені на собі, на своїх мріях і планах, які неодмінно будуть реалізовані.

Чому чоловіки люблять стерв?

Ми намалювали портрет холоднокровної егоїстки, що твердо знає, чого вона хоче від життя. Так чому ж такий типаж притягає чоловіків? Чому вони охоче готові проводити час із стервою?

Вище вже згадувалося про те, що від середньостатистичної жінки власниця стервозного характеру відрізняється радикально. З нею ніколи не знаєш чого чекати. Вона здатна внести в життя чоловіка цілий феєрверк вражень. Це стерво готове влаштувати йому чудово незвичайний секс, нагадавши партнерові про давно забуту пристрасть.

А ще вона здатна спустити усі свої гроші на запаморочливий комплект нижньої білизни, що середньостатистична жінка, яка вимушена годувати чоловіка і дітей, собі навряд чи дозволить. Так і виходить, що тягне представників сильної половини людства до тієї, яка здатна на такі неординарні вчинки. І, звичайно ж, жоден чоловік не відмовить собі в задоволенні мати жінку карколомної краси.

А ще стерва – відмінний партнер в справах. Її обачливий розум і холоднокровність допомагають швидко обійти усіх конкурентів. А жіноча чарівливість і заборонені для чоловіків прийоми незмінно призводять до мети.

Стерва не буде з тими, з ким буває нудно. Вона не буває в депресії, не капризує і ніколи ні про що не просить. Вона з посмішкою на обличчі проходить повз чоловіка, зачаровуючи його і примушуючи нервувати від своєї неприступності. Мало хто витримає конкуренцію з такою жінкою. А тому чоловіки вибрали свій спосіб боротьби із стервами – любити їх і намагатися бути щасливими поряд з ними. Інакше доведеться розписатися у власній слабкості.

Ради для дівчат: як стати успішним стервом

Виходячи з вищесказаного, немає нічого дивовижного в тому, що дівчата так прагнуть дізнатися як же стати стервом. Що ж, дамо їм декілька корисних порад.

Справжня жінка-хижачка фліртуватиме постійно. Дозвольте чоловікам завойовувати вас. Фліртуйте, заводячи нові знайомства, або із старими друзями. Не забувайте час від часу демонструвати чоловікові, якому ви подобаєтеся, що йому є з ким змагатися.

Хочете стати стервом – перегляньте свою поведінку. Вам треба стати холодною і стриманою. Бурхливий прояв емоцій, танення від одного тільки погляду чоловіка – це тепер не для вас.

Навчіться говорити “ні”. Не варто відразу погоджуватися на зустріч з прихильником, тримайте його в тонусі, відмовляючи під приводом “термінових справ”. Ви – незалежна, і повинні робити те, що хочете.

Будьте загадковою, здійснюйте непередбачувані нелогічні вчинки – зберігайте інтригу. Чоловіки сушитимуть голову і спробують вас “розгадати”. А вам саме цього і треба!


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: фото дівчат, як стати стервою

Коментарі 1 коментар

  • Стерво – це в перекладi труп, який почав розлагатися. Самi собi якусь дурницю вигадали та й радi! Чоловiкам такi не подобаються – вони з них просто смiються, бо справжня жiнка не назве себе стервом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *