Як промити пічку в машині?Взимку як ніколи стає актуальною проблема обігріву салону автомобіля, і, якщо радіатор системи опалювання у вашого авто забитий брудом, на обігрів вимагається все більше і більше часу. Щоб забезпечити хороший доступ теплого повітря, необхідно промити піч в машині, і найзручніше це зробити, не розбираючи усю панель управління. Корисні поради автолюбителям вам допоможуть.

Щоб промити і прочистити піч в машині, будуть потрібні:

  • два шланги;
  • хомути і стрічка ФУМ;
  • компресор;
  • пилосос;
  • насос;
  • місткість для зливу рідини;
  • кислота, антинакипін, спеціальні засоби для прочищення радіатора.

Загляньте в підкапотний простір свого автомобіля і знайдіть два шланги, що виходять від печі. Звільніть ці шланги, в різних машинах для цього потрібно різні дії. Так чи інакше, акуратно знімайте усі деталі, що заважають, і запам’ятовуйте послідовність дій, кріплення складайте окремо. Звільнивши кінці шлангів, подовжіть їх за допомогою поливальних, підійдуть також від старої пральної машини, або будь-яких інших шлангів. Надійно закріпіть стик хомутами і стрічкою ФУМ, щоб забезпечити герметичність, інакше можна зіпсувати салон. Нижній шланг опустите вниз, він буде зливним, а верхній підніміть вище за рівень печі (якщо є можливість, вище за панель в салоні). Видуйте компресором або пилососом (якщо є така функція) залишки води. Залийте в піч очищувальну рідину. Це може бути звичайна вода, окріп, соляна, оцтова або будь-яка інша кислота, антинакипін, нерозбавлений ” Силіт” або інші очищаючі засоби.

Звичайно, якщо є можливість, купіть спеціальні засоби для очищення печі радіатора. Дайте можливість зреагувати і розмочити бруд, речовини, що сильно роз’їдають, не тримайте більше 10-15 хвилин. Не дуже їдкі речовини (наприклад, засоби для очищення сантехніки) можна залишити на ніч. Акуратно злийте рідину за допомогою другого шланга. Якщо ви заливали кислоту, будьте готові до бурхливої реакції і піноутворення. Повторіть процедуру кілька разів, поки з радіатора не почне витікати прозора рідина. Добре промийте радіатор опалювання водою. Щоб забезпечити потрібний тиск, приєднайте шланг до системи водопостачання будинку (кран у ванні), використайте насос або компресор. Можна промивати радіатор з двох сторін, заливаючи воду по черзі, то з одного боку, то з іншою. Для промивання радіатора можна використати глибинний насос. Приєднайте його до одного з шлангів і опустіть у відро з водою(можна додати в неї миючий засіб або кислоту). Потім увімкніть насос і проженіть воду через радіатор. Підключіть насос до іншого шланга і повторіть процедуру. Тепер ви можете самостійно почистити піч в машині.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: як промити радіатор пічки, чим промити радіатор пічки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *