Як заробити подряпини на кузові

Подряпини на кузові автомобіля завжди псують настрій його власникові, особливо якщо машина нова або взята напрокат. Проте щоб прибрати подряпину, зовсім не обов’язково їхати в автосервіс. Ремонт дрібних кузовних ушкоджень Ви можете здійснити самі. Він не вимагає спеціальних знань і специфічних навичок. В першу чергу визначте глибину і розмір подряпини. У разі коли є великі ушкодження лакофарбного покриття, кузовну деталь доведеться повністю перефарбовувати. Самостійно підфарбувати так, щоб ремонтна ділянка була непомітною, не вийде. Підфарбовування краще робити в автосервісі. Якщо на лакофарбному покритті видно просту подряпину, визначте її глибину. Для цього м’якою тканиною очистіть подряпину від бруду. Якщо вона виявиться глибокою (до ґрунтового шару), для позбавлення від неї придбайте в автокрамниці трохи фарби.

Природно, колір фарби повинен максимально відповідати кольору подряпаного кузова. Перед підфарбовуванням ізолюйте підфарбовану ділянку кузова від інших поверхонь авто. Якщо подряпина не дуже довга, підфарбуйте її зубочисткою – так зручніше. Якщо подряпина виявиться неглибокою і зачіпає тільки шари лаку або фарби, ефективніше використати спеціалізовану поліроль. Залежно від глибини дефекту придбайте дрібну, середню або велику поліроль для дрібної, середньої або великої по глибині подряпини відповідно. Не прагніть до дешевизни: купуйте досить дорогу поліроль і із запасом. Як показує досвід, вона може згодитися в майбутньому багато разів. Перед поліровкою кузова ремонтну ділянку ретельно вичистіть, вимийте і висушіть. Поліровку проводите згідно інструкції на ємності з поліроллю. Під час поліровки потурбуйтеся про хороше освітлення робочого місця. При поліровці намагайтеся згладити гострі краї подряпини. Глибоку подряпину прибирайте в два етапи: спочатку великою поліроллю, а потім дрібною. Велика поліроль вимагає обережного поводження – неакуратність може привести до протирання лакофарбного покриття до ґрунтового шару.

Поліролі найчастіше продаються в пастоподібному стані, але зустрічаються у вигляді рідин або аерозолів. Нанесіть полірувальну пасту на суху м’яку тканину і втирайте пасту в дефект за допомогою рухів уздовж подряпини. Постарайтеся точно визначити момент, коли краї подряпини згладяться. Після цього видалите залишки використовуваної поліролі і продовжите обробку кузова більше дрібною. ЇЇ слід втирати круговими рухами до тих пір, доки подряпина не стане непомітною. У укладенні зробіть додатковий захист і потрібний блиск дефектній ділянці за допомогою воскової або полімерної захисною поліролі. Корисні поради по закладенню подряпини на кузові авто: дотримуйтеся запобіжних заходів при роботі з автомобільною хімією. Працюйте в захисних рукавичках. При попаданні поліролі на шкіру змийте її значною кількістю води з милом.

як заробити подряпини на машині, Чим заробити подряпини на машині, Як відремонтувати подряпину на машині

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *