Як купити позашляховик

Перш ніж вибрати позашляховик, дайте відповідь на питання: “А що я чекаю від такого автомобіля”? І від того, якою буде ваша відповідь, слід відштовхуватися при виборі таких машин. Основою вибору повинні стати технічні характеристики позашляховиків.

Купуємо позашляховик – джип

Якщо ви хочете вибрати справжній позашляховик, треба звернути увагу на технічні особливості таких автомобілів. Розпочніть вибір з кузова – рамний або з кузовом, що несе. Рамна будова міцніша, але такі автомобілі жорсткіші і менш комфортніші. Важливу роль при підкоренні бездоріжжя має підвіска. Вона буває залежна і незалежна. Незалежна підвіска краще забезпечує зчеплення з дорогою. Але вона вередливіша і часто схильна до дрібного ремонту, який зовсім не дешевий.

Один з важливих критеріїв вибору позашляховиків – тип двигуна. Позашляховики мають великий об’єм двигуна, тобто і велика витрата палива. Для найменшої витрати краще вибрати дизельний автомобіль. Але врахуйте, що взимку така машина довше грітиметься, для заощадження часу краще встановити передпусковий підігрівач Webasto, а це коштує чималих грошей. Та і ТЕ на дизельних автомобілях проходити доводиться частіше – дизельне паливо в Росії не самої кращої якості. Найголовнішим плюсом позашляховиків є повний привід. Саме завдяки усім провідним колесам, позашляховики і долають труднощі дороги або її відсутність взагалі. Є позашляховики з постійним повним приводом або з тим, що підключається. Останній економічніший в плані витрати палива. Повний привід, що підключається, може мати блокування диференціалів, підключення осей і знижену передачу при високих обертах двигуна. Якщо ви плануєте використовувати джип по прямому призначенню – їздити по бездоріжжю, то краще зупинити свій вибір на механічній коробці передач. З МКПП автомобіль можна буксирувати, витягувати, якщо він застрягне, буксувати на тросі інший автомобіль без побоювання перегріти зчеплення. Купити позашляховик легко, знаючи правила вибору. 

Будова позашляховика, Вхід Контакти Моя Сторинка, ВхідКонтакти, карбюратор солекс ремонт и регулировка, купити рамний позашляховик 80-90років випуску

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *