Що робити, якщо немає задоволення від сексу?Дуже часто у молодих подружніх пар виникає ця проблема. Торкається вона, передусім, молодих жінок. Вийшовши заміж з любові, частенько без жодного сексуального досвіду, вони через якийсь час починають усвідомлювати, що не отримують від близькості з коханою людиною того, чого чекали. Вони сумлінно виконують все, що хоче чоловік, разом шукають варіанти і пози, а оргазму у молодої жінки як не було, так немає. Час йде, комплекси починають робити свою ганебну справу. Самооцінка молодої жінки знижується, вона винить у всьому себе, від цього ще більше замикається. Що робити?

Сексуальність жінки

Передусім, потрібно враховувати, що сексуальність жінки розкривається значно пізніше, ніж у чоловіка. І якщо подружжя – ровесники, то ця різниця здатна створити проблему. Для її подолання потрібні зусилля обох. Перший досвід статевих стосунків, як правило, для дівчини несе негативні емоції. По-перше, неминучий біль при розриві дівочої пліви. По-друге, дівчина не розуміє, що ж “в цьому” хорошого. Її заспокоює те, що чоловік в ліжку з нею отримує задоволення. А про власну насолоду навіть не йдеться. Потім починає думати, що причина невдачі криється в ній самій. Вийшовши заміж і маючи одного партнера, вона не розвиває свою сексуальність, якщо тільки не трапиться розумний чоловік, який навчить жінку бути жінкою. Ним повинен стати чоловік, але не завжди так виходить. Тому не варто залишатися бідною попелюшкою в очікуванні щасливої випадкової зустрічі. Починайте діяти самі і сьогодні. Ось деякі поради сексолога, які вам допоможуть.

Вивчіть своє тіло. Робити це можна і з чоловіком, і самостійно. Залишившись наодинці, роздягніться перед дзеркалом, гарненько розгляньте своє тіло. Навіть якщо в нім є щось, що не влаштовує вас, не фіксуйте свою увагу на цьому. Захоплюйтеся собою, не порівнюючи себе з кимось, а знаходячи чудовим саме те, що бачите в дзеркалі: свіжу шкіру, тонку талію, стрункі ноги. Візьміть якісь приємні на дотик предмети і проведіть ними по своєму тілу там, де вам хочеться. Це може бути шовкова хустка або м’який пензлик, низка перлин або шматочок льоду з холодильника. А може бути, вам буде дуже приємно, коли ропущене волосся почне лоскотати вам спину. Підіть у ванну і направте струмінь теплої води на різні ділянки тіла. Прислухайтеся до себе, визначте для себе, що вам приносить найбільше задоволення. Робіть так регулярно, упродовж тижнів, місяців.

За допомогою цих вправ розвивайте свою чутливість, сприйнятливість рецепторів вашої шкіри. З часом залучіть в цю гру і чоловіка. Разом вивчайте ерогенні зони один одного. Особливу увагу приділіть клітору, його ласкам. Наступний крок – звільнитися психологічно. Відкиньте думки про те, що відсутність оргазму може зруйнувати ваше життя. І що чоловік, можливо, вважає вас неповноцінною або нездібною на повноцінне статеве життя. Ці таргани у вашому мозку стають часом серйозною проблемою. Помічайте кожен знак уваги чоловіка, сприймайте його як доказ любові і готовності разом пережити ці тимчасові непорозуміння у вашому спільному житті. Для цього продовжуйте діяти у вибраному напрямі. Займіться активним тренуванням інтимних м’язів. Від них багато що залежить. Під час вправ вони посилено наливаються кров’ю, підвищується їх чутливість. Розвиток м’язів піхви допоможе вам доставляти партнерові величезну фізичну насолода і власні сексуальні переживання зробить яскравішими.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: не отримую задоволення, як зробити щоб жинка кінчила пид час сексу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *