Як задовольнити чоловіка в ліжку?Як принести задоволення чоловікові? Як принести задоволення чоловікові в ліжку. Це питання для багатьох жінок здається оманливо простим, проте це далеко не так просто, як здається на перший погляд. Якщо Ви вважаєте, що довести чоловіка до оргазму, здійснюючи вплив лише на його пеніс – це найзаповітніша мрія скромної чоловічої персони, то Ви помиляєтеся. З таким же успіхом чоловік може і помастурбувати собі на втіху, отримавши не менше приємних відчуттів. Що ж треба робити, щоб чоловік отримував не лише фізіологічне, але ще і моральне задоволення?

Зовнішній вигляд

Насамперед необхідно звернути увагу на Ваш зовнішній вигляд. Хоч чоловік може і не виявляти із цього приводу ніякої прихильності і Ви вже звикли займатися сексом як є, знайте: охайність і елегантність – передусім. Приведіть в порядок своє тіло – спершу зробіть охайну інтимну стрижку і видаліть волосся там, де на погляд чоловіка його бути не повинно. В першу чергу це стосується Вашого личка, пахв і зони бікіні. Звичайно ж, що природне – те не потворне, проте чоловікові набагато приємніше буде пестити чисту і гладку проміжину, нід виколупувати із зубів волосся після кунілінгусу.

Ваш одяг

Наступний крок – це ваш одяг. Сховайте широченні бабусині панталони чимдалі, так само як і спортивні трусики. У інтимні моменти Ваш чоловік оцінить мереживо, бажання заглянути всередину, що злегка просвічує. Якщо Ви одягнете до цього ще і панчохи з поясочком і підв’язками – Ваш обранець буде на сьомому небі від щастя. Якщо ж цей етап вже пройдений – спробуйте займатися сексом, не знімаючи з ніжок туфлі на високих каблуках. Як не крути, кожен чоловік за своє життя переглянув силу-силенну порнографічного матеріалу, і впроваджені в мас-медіа переваги існують у переважної більшості сучасних чоловіків. Ні в якому разі не починайте займатися сексом в повній темряві. Можливо, Ви здивуєтеся, але чоловіче і жіноче сприйняття досить сильно різняться.

Жінці в інтимні моменти більше імпонують звуки і дотики, чоловік же в ліжку любить спостерігати за тим, що відбувається. Чимось це нагадує напади нарцисизму, проте в ліжку кожен чоловік повинен вважати себе щонайменше героєм. Підтримайте свого коханця – дайте йому Вами помилуватися. Немає чого соромитися свого тіла – воно в моменти близькості є найбажанішим для Вашого партнера. Для цих цілей також можна поставити в кімнаті велике дзеркало – тоді у партнера буде можливість оглядати Вас і самого себе з боку, так само як і свої дії. Не замикайтеся в собі. Ваш партнер завжди хоче принести Вам задоволення, тому показуйте йому свою прихильність, відповідаючи на його ласки. Зосередьтесь на своїх відчуттях, проте не робіть при цьому мученицький вираз обличчя: це може відлякати чоловіка від розвитку подій. Не забувайте заохочувати партнера компліментами і рухами назустріч, якщо хочете отримати від нього ще більше, ніж він зазвичай Вам дає.

Різноманітність в ліжку

Тепер – різноманітність в ліжку. Звичайно ж, жіноча піхва – найніжніше, найбажаніше і найсексуальніше місце на тілі кожної дочки Єви, але іноді чоловікові хочеться пікантності. Звичайно, Вас ніхто не примушує, проте не забувайте про можливість анального сексу. Чоловік звик вважати Вашу попку забороненим плодом – а він, за давно завченими словами, солодкий і дуже вабить. Якщо Ви дійсно хочете його порадувати – запропонуйте йому анальний секс. Це покаже, наскільки Ви довіряєте своєму партнерові – якщо він зробить все правильно, то Вам не лише не буде боляче, але і дуже-дуже приємно. Не варто забувати і про оральний секс. Це практично константа в мріях і бажаннях будь-якого чоловіка. Не бійтеся зайвий раз задіяти в сексуальні ігри свій ніжний рот: багато жіночих страхів, пов’язаних з мінетом, безпідставні.

Якщо не хочете, щоб член упирався в горло – обхопіть його рукою, щоб забирати лише ту довжину, яку хочете дозволити. Намагайтеся не чіпляти член зубами – це іноді досить боляче, а може стати навіть травмонебезпечно. В цілому, проявивши ласку і надавши своєму партнерові для задоволення його чоловічих потреб не лише свою піхву, Ви напевно відчуєте його прихильність і надихнете на нові статеві подвиги. Є і інші способи задовольнити свого обранця – проте ті випадки є суто приватними. Цілком можливо, що скориставшись ними, єдине, що Ви отримаєте у відповідь від свого коханця – ввічливу посмішку і питання “навіщо”?. Тому – Вам цілком досить і того, що перелічено вище. А далі – спілкуйтеся особисто зі своїм чоловіком, вивідуючи, що подобається особисто йому. Тільки так Ви зможете стати для свого коханого не лише хорошою дружиною, але і гарячою винахідливою коханкою.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: що потрібно робити в ліжку з дівчиною, різноманітність в ліжку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *