Плойка для випрямлення волосся: як зробити красиву укладку?Як відомо, одним з найбільш простих способів вкладки волосся, незмінно, вважалися бігуді, призначені для формування красивих кучерів. Проте цей спосіб поступово вичерпав себе, із-за витрат часу, що вимагаються, а також незручності. Тому має сенс віддати перевагу професійній плойці, яка дозволить за лічені хвилини надати шевелюрі бажаний образ. Як зробити кучері плойкою? Практично будь-яка плойка праска може бути використана для створення ефектних локонів, тим більше що способів для цього дуже багато.

Найбільш простий: ретельно розчесати волосся, нанести на них мус, гель або ж піну для волосся, поле чого сформувати акуратні джгути, кожен з яких ретельно прогріти, проводячи по ній плойкою. Після цього акуратно і не розчісуючи пасмо, розкрутити її і виконати аналогічну маніпуляцію з усією шевелюрою. Це дозволить отримати красиву і акуратну зачіску, а часу на її реалізацію буде витрачено мінімум. Є і інший не менш простий спосіб отримати кучерів за допомогою праски. Досить лише затиснути кінчик пасма випрямлячем для волосся, після чого акуратно підніматися вгору по всій довжині локона, тим самим закручувати його. Найголовніше при цьому, направляти кучері в один бік, тому що інакше зачіска виглядатиме не занадто акуратно.

Як вирівняти пасма праскою для волосся?

Безумовно, основне призначення випрямляча і полягає у вирівнюванні волосся, а тому впоратися з цим завданням не складе труднощів. Досить лише ретельно розчесати пасма, і по черзі відділяючи пасма, проводити по них праскою. Для того, щоб усі локони були дійсно рівними, потрібно буде спочатку по черзі вирівняти пряди верхівки, потім середній частині і завершити кінчиками шевелюри. Проводячи плойкою у корені, необхідно акуратно підводити пасма вгору, тим самим надаючи зачісці об’єм, що зробить її ефектнішою.

Випрямляч для волосся: як забезпечити захист пасм?

Важливо розуміти, що будь-хто, навіть професійна плойка для волосся, заподіює шевелюрі шкоди. А тому створюючи зачіски з плойкою, потрібно буде купити додаткові насадки, які забезпечують локонам захист. Оптимальний варіант створення красивого вкладання за допомогою праски, полягає в наступному: ретельно висушити волосся, розчесати їх, нанести термозахист і лише після цього приступати до процедури вкладання. Це забезпечить пасмам додатковий захист, а відповідно, і шкоди, що завдається, буде воістину мінімальна. Також при виборі якісної праски для волосся, варто орієнтуватися на вже наявні відгуки, використання, що стосуються її. Це дозволить зрозуміти те, наскільки якісна та або інша моделі, оцінити її основні переваги і недоліки.

Перевагу ж краще всього віддавати функціональним професійним пристроям, які не небезпечні для волосся і при цьому дозволяють створити бажане вкладання за лічені хвилини. Якісна плойка для випрямлення волосся – справжній порятунок для сучасної дівчини, що дозволить підтримувати зачіску в ідеальному стані, витрачаючи на це мінімум вільного часу. А при виборі дійсно хорошого виробу, призначеного для професійного підходу, а також придбання необхідних доглядаючих засобів, які забезпечить захист локонів і від температури, і від ушкоджень, здоров’я волосся не постраждає, а їх вид радуватиме власницю красою і дивовижним блиском.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: як вирівняти волосся плойкою, як правильно вирівнювати волосся плойкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *