Як наносити бронзуючу пудру

У цій статті допоможемо вам розібратися в тонкощах використання цього засобу. Хоча багато косметологів говорять про те, що засмага не в моді, це не правда. Красивий колір загорілого тіла притягує і зачаровує не лише захоплені чоловічі погляди, а також викликає заздрість жінок. Подивившись будь-який глянсовий журнал, ви можете побачити на його сторінках красиві загорілі тіла, а не представниць із білосніжною шкірою. З екранів телевізорів, у фільмах, в рекламі на нас дивиться все більша кількість людей із загорілою шкірою, а не зовсім не з білосніжною. Подивившись на зірок, не варто дивуватися. Хтось засмагає на сонечку, хтось користується автозасмагою. Безумовно, будь-який з цих способів має як свої достоїнства, так і недоліки. Іноді не виходить поніжити своє тіло під промінням літнього сонечка, якщо пляж розташований далеко від вашого місця проживання, похід в солярій теж не розв’яже цю проблему, адже така процедура віднімає час. Тому кращим варіантом отримати загоріле тіло буде використання автозасмаги.

Хоча такий спосіб має свої невеликі особливості, добре, якщо хтось з домашніх допоможе вам в нанесенні пудри по усій поверхні тіла. Інакше вам необхідно буде відвідати спеціальний салон, на який ви згаєте свій особистий час. У тому випадку, коли ви хочете порадувати себе бронзовим відтінком шкіри, усі засоби вам не знадобляться. У такий момент вашим вірним помічником стане бронзуюча пудра. Взагалі пудра використовується як засіб для маскування дрібних недоліків шкіри, усунення жирного блиску шкіри. Використовуючи бронзуючу пудру, ви за мінімальну кількість грошей потішите себе сонячним сяйвом. Така пудра підкреслить вашу природну засмагу і до того ж допоможе створити її ілюзію.

Від звичайної пудри та, що бронзу,є відрізняється тільки відтінками і структурою. Призначення звичайної пудри – тільки приховувати дефекти шкіри, залишаючи незмінним колір обличчя, а та, що бронзує, виконує зворотну процедуру. Природно, вона також приховує недоліки, але і надає загорілий відтінок. Існує думка про те, що бронзуюча пудра лягає плямами, а на обличчі виглядає неприродно, та це усього лише черговий міф. Ця пудра дуже добре приховує сліди втоми на обличчі. І тільки ви можете вплинути на концентрацію передбачуваної засмаги. У тому випадку, коли ви тільки вчитеся користуватися такою пудрою, то розпочніть з мазків на підборідді і вилицях. Єдине, про що треба пам’ятати – після нанесення пудри її необхідно розтушувати.

Як наносити бронзуючу пудру пушком або пензлем. Для нанесення цієї пудри необхідно скористатися пензлем великого розміру. Як тільки ви призвичаїтеся до бронзуючого кольору пудри, можна наносити її на декольте, шию, обличчя . Нанесіть основу під макіяж, тоді використайте бронзуючу пудру, і шкіра набуде прекрасного сонячного відтінку. Пам’ятайте: шию і підборіддя теж необхідно покривати пудрою, щоб ваш макіяж виглядав природно. Надіваючи одяг з великим декольте, нанесіть пудру і на цю ділянку. Для зорового зменшення колін покрійте їх невеликою кількістю бронзи.

бронзуюча пудра як користуватись, як наносити бронзу, як наносити бронзуючу пудру

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *