Який краще сонцезахисний крем

Коли приходить літо, багато людей, від’їжджаючи у відпустку, беріть з собою тільки необхідні речі, при цьому забуваючи про те, що і наша шкіра потребує захисту. Дуже даремно багато хто не замислюється про те, який краще сонцезахисний крем узяти з собою. Сучасна медицина постійно попереджає нас про те, наскільки сильна шкода від ультрафіолетових променів, що від них може розвинутися ракове захворювання. Саме тому варто поцікавитися, як правильно засмагати і як правильно захищати шкіру влітку. Безумовно, сонцезахисний крем треба придбати заздалегідь. Надмірне перебування на сонці не лише може стати причиною різних шкірних захворювань, але і привести до сильних опіків. З іншого боку дія ультрафіолетових променів сприятливо впливає на обмін речовин в нашому організмі, покращує кровообіг в шкірі, проте, для цього на сонці треба пробути всього 15 хвилин в день. Якщо ви любите засмагати на пляжі, шкірі просто потрібний додатковий захист. Ось, що треба знати, якщо хочете зрозуміти, який краще сонцезахисний крем.

На упаковці обов’язково має бути нанесений індекс захисту SPF, чим він вищий, тим краще буде захист вашої шкіри. Індекс захисту може бути позначений буквами UVA, оскільки промені бувають двох типів: А і В. На жаль, деякі косметичні фірми спеціально завищують рівень захисту. Дуже добре буде, якщо до складу крему входитиме вітамін Е, він робить шкіру менш сприйнятливою до сонячних променів. Як відомо, всього існує шість фототипів шкіри. Вам обов’язково необхідно знати свій фототип, щоб зрозуміти, який краще сонцезахисний крем вибрати. Перший фототип – це дуже світла шкіра, як правило, така шкіра у блакитнооких блондинів і блондинок, а також у людей з рудим волоссям. Їх шкіра більше згорає, ніж засмагає. Людям з такою шкірою взагалі не рекомендується бути на сонці. Але вже якщо відпочинку без сонця уникнути неможливо, то краще вибрати максимальний захист.

Наприклад, SPF – 60 і UVA – 16. До другого фототипу відносяться ті ж люди, що і до першого, проте колір очей у них карий або сірий. Ризик згоріти у таких людей дуже високий, але, якщо в перші дні можна використати сонцезахисний крем з максимальними показниками, то потім можна спокійно знаходитися на сонці, користуючись кремом з середнім або легким захистом. Вже після того, як засмага з’явилася, можна придбати крем з індексом захисту 20. Третій тип – це кароокі люди з темно-русявим або каштановим волоссям і світлою шкірою. Цей фототип можна назвати найпоширенішим, такі люди засмагають вільно, але захист від опіків в перші дні все-таки потрібний. Після появи засмаги вже можна почати користуватися кремом з рівнем захисту SPF – 15. Люди, колір волосся яких каштановий, а шкіра не дуже світла, також можуть віднести себе до третього фототипу. Попри те, що найчастіше процес засмаги проходить навіть без стадії почервоніння, захист від сонячних променів має бути. Дуже хорошим засобом є сонцезахисний крем від Лореаль з рівнем захисту SPF від 15 одиниць.

До четвертого фототипу зазвичай відносять брюнетів із смуглявою шкірою і темними очима. Особливо шкіра таких людей не потребує захисту і вони засмагають дуже рівномірно. Але, все ж, варто використати сонцезахисний крем для профілактичних цілей і додаткового зволоження шкіри. Рекомендований рівень захисту SPF – 6.

До п’ятого фототипу відносяться люди з дуже смуглявою шкірою і темним волоссям. Можна скористатися кремом з мінімальним рівнем захисту, оскільки шкіра таких людей ніколи не обгоряє. Шостий фототип – це африканці, їх шкіра не потребує захисту, але звичайний зволожуючий крем не завадить. Окрім усього вище переліченого, звертайте увагу на термін придатності крему, тоді ваш відпочинок буде приємним і комфортним на все 100%. Удачі. 

Сонцезахисний крем який краще?

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *