Секс під час вагітностіБагато жінок і їх чоловіків цікавить питання – чи можна під час вагітності займатися сексом? У деяких лікарів відповідь на це питання однозначна: “Ніякого статевого життя під час вагітності”! Насправді, це не правило, закріплене практикою, а швидше забобони і небажання міняти свої погляди.

Чи можна під час вагітності займатися любов’ю

Численні дослідження показали, що зайняття сексом під час вагітності не лише можливе, але і корисне. Це відмінна фізична і моральна підготовка до пологів. Тим більше, у більшості жінок під час вагітності посилюється статевий потяг. Причина цьому – підвищена гормональна активність і збільшення припливу крові в область тазу. Статеві контакти не завадять здоровій вагітності. Навіть перед самими пологами це не притягне жодних проблем.

Деяких тривожить, що “це шкодить малюкові”. Насправді дитина добре захищена навколоплідним пухирем і рідиною, яка в нім знаходиться. А слизова пробка захищає вхід в матку.

Іноді під час вагітності статевий потяг знижується. Це пов’язано в основному зі втомою і токсикозом, якими страждають жінки в початковій стадії вагітності. Нудота, блювота, запаморочення, неприємні відчуття в грудях також не сприяють цьому.

А у кінці вагітності заважає великий живіт і боязнь передчасних пологів. У цьому плані існують деякі обмеження. Окремі пози не можна використати, наприклад, жінці краще не лягати на спину після двадцяти тижнів вагітності. Чоловік повинен уникати тиску на живіт майбутньої мами. В даному випадку є можливість жінці поекспериментувати, лежачи на боці або займаючи позицію згори. У будь-якому випадку, віднесіться до цього як до пригоди і отримуйте задоволення від різноманітності.

Подібних проблем в цей період може виникнути немало. Але частіше це тільки психологічний аспект, який може вирішити уважне відношення і ніжність між партнерами. Найголовніше, якщо партнери люблять один одного і розуміють.

Проте, будь-які питання і сумніви із приводу як займатися цим, можна і треба вирішувати з вашим лікарем. А також обов’язково звертатися до нього з незвичайними симптомами.

Звичайно, є і випадки, коли секс під час вагітності протипоказаний. Це може бути при загрозі викидня в перші три місяці вагітності і загрозі передчасних пологів, при багатоплідній вагітності, якщо з’являються болі під час статевого акту або кров’яні виділення з піхви, а також у випадках захворювання партнера генітальним герпесом, особливо в період його загострення.

Але якщо таких протипоказань немає – тоді вперед, освоювати нові горизонти. Оскільки в хвилини сексуальної близькості ви краще усвідомлюєте себе, чоловіка і свою дитину як єдине ціле, і вчитеся розумінню і любові.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: порно з вагітними, поради як незавагітніти

Коментарі 1 коментар

  • Якщо вагітність протікає без ускладнень, то сексом можна займатися. Сама через це пройшла з чоловіком. Тут дійсно більш психологічний аспект може стати на зашкоді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *