Зробити фігурку півня своїми руками на новорічні свята можна із звичайнісінького кольорового паперу, ватних дисків і інших доступних підручних матеріалів. Як саме виготовити такі милі іграшки і красиві вироби в дитячому саду і школі, розповідять наші цікаві і пізнавальні майстер-класи з покроковими інструкціями, фото і відео. Крім того, ми поділимося інформацією, як зшити в домашніх умовах для дитини яскравий, оптимістичний і радісний карнавальний костюм півня, символізуючого що настає 2017 року. Надихайтеся нашими святковими ідеями, радуйте близьких людей і проводьте свої урочистості весело, творчо і з фантазією.
Півень – символ 2017 року – своїми руками в дитячий сад – виріб з паперу за шаблоном
Виготовити в дитячому саду своїми руками півня, символізуючого що настає 2017 рік, можна із звичайного кольорового паперу і картонних шаблонів. Роблячи цю барвисту і яскраву роботу, малюки розвинуть творче мислення, навчаться грамотно поєднувати колірні відтінки і закріплять правила безпечного використання канцелярських ножиць. Готовий виріб можна буде представити як незвичайний експонат для новорічної виставки або використати в якості елементу оригінального і стильного новорічного декору.
Необхідні матеріали для виробу з кольорового паперу в дитячий сад
- білий картон
- набір гладкою кольоровою папір
- оксамитовий кольоровий папір
- канцелярські ножиці
- клей ПВА
- простий олівець
Покрокова інструкція до виробу “Півень – символ 2017 року” для дитячого саду
- На білому картоні за допомогою простого олівця намалювати елементи фігури півня – голову, тулуб, крила, гребінець, частини хвоста, ніжки з кігтиками і ін. Потім кожну деталь акуратно вирізувати ножицями.
- Прикладаючи шаблони до листів кольорового паперу, вирізувати усі необхідні деталі птаха.
- Для основи майбутньої композиції узяти лист картону ясно-зеленого кольору. За бажання, можна використати і інший відтінок. Головне, не брати занадто густі, темні тони. На них півень або повністю “загубиться”, або буде погано помітний.
- Тулуб приклеїти до основи приблизно по центру.
- Потім вирізувати з темно-зеленого паперу голову півня і приклеїти її до тулуба так, щоб одна деталь трохи знаходила на іншу.
- До голови акуратно приклеїти червоний гребінець, борідку і дзьобик.
- Для ока вирізувати великий білий круг, дрібніший чорний і зовсім крихітний знову білий. Склеїти їх між собою від і приклеїти там, де у півня має бути розташоване око.
- Збоку приклеїти синій фрагмент крила. А поверх нього білу частину – пір’їнка.
- Приклеїти знизу тулуби ніжки і прикрасити їх яскраво-жовтими кігтиками.
- У кінці зайнятися хвостом. Згори приклеїти найбільше і довге перо, а під ним – фрагменти поменше. Завершити самим крихітним шматочком кольорового паперу.
- Навколо фігури півня наклеїти ромашки, заздалегідь виготовлені з кольорового паперу. Дати роботі висохнути, за бажання вставити в рамку і повісити на видному місці будинки або в приміщенні дитячого саду.
Півень з паперу своїми руками в школі – як зробити новорічну поделку- 2017
Симпатичний, веселий і яскравий новорічний півник легко зроблять з кольорового паперу своїми руками школярі 1-3 класів. Новорічний виріб настільки простий, що допомога дорослих в процесі виготовлення практично не знадобиться. Зате робота стане відмінною интерьерним прикрасою і усю зиму тішитиме око і підніматиме настрій.
Необхідні матеріали для створення своїми руками в школі новорічного півня
- набір кольорового паперу
- клей-олівець
- лінійка
- ножиці
- простий олівець
- картонний шаблон в подовженого напівовала
Покрокова інструкція до майстер-класу для виготовлення новорічного півня з паперу для школи
- Спочатку підготувати для виробу усі необхідні матеріали. З червоного кольорового паперу вирізувати маленький дзьобик, борідку і смужки шириною 1 сантиметр (3 штуки – 10 см в довжину, 2 штуки – 20 см, 2 штуки – 15 см). З жовтого і зеленого паперу вирізувати дві двадцятисантиметрових і дві п’ятнадцятисантиметрові смужки.
- До аркуша блакитного паперу прикласти картонний шаблон, обвести олівцем і вирізувати дві однакові фігури для тулуба півня.
- На одну із заготівель для тіла приклеїти попереду збоку борідку і дзьоб. Найкоротші червоні смужки акуратно скласти навпіл, не фіксуючи місце згину, і склеїти краєчками так, щоб вийшли петельки. Потім приклеїти їх згори там, де має бути гребінець.
- Узяти по одній червоній, зеленій і жовтій двадцятисантиметровій смужці, скласти петелькою, склеїти краєчками і прикріпити до основної заготівлі в районі хвоста.
- Змастити заготівлі для тулуба з внутрішньої сторони по самому краю клеєм і скріпити між собою. Щоб виріб виглядав об’ємним, усередину помістити щільний рулон паперу або невелику картонну коробку.
- З білого паперу вирізувати невеликий кружечок, а з чорної – другий ще поменше. Склеїти їх один з одним і прикріпити до голови півня там, де мають бути очки.
- Три різноколірні п’ятнадцятисантиметрові смужки скласти петелькою, склеїти між собою і прикріпити в тому місці, де мають бути крильця.
- Готовий виріб визначити на рівну підставку або за ниточку повісити на ялинку, в дверний прохід або на дошку в школі.
Новорічна іграшка Півень з ватних дисків своїми руками – майстер-клас для початкової школи
Цей майстер-класу розповість, як швидко зробити в школі своїми руками з ватних дисків, простого, але дуже милого новорічного іграшкового півня. Для виготовлення використовується мінімальна кількість матеріалів, а сам процес займає близько 15 хвилин і не вимагає від дитини ніяких зусиль.
Необхідні матеріали для новорічної поделки- 2017 з ватних дисків в школі
- пластикова ложка
- ватні диски
- жовтий, чорний і червоний фетр (можна замінити кольоровим папером)
- простий олівець
- універсальний клей
Покрокова інструкція до майстер-класу по виготовленню іграшки на Новий 2017 рік для школи
- Два ватні диски скласти докупи так, щоб вони чітко співпадали по краях. Намалювати простим олівцем контур крил півня, а потім акуратно вирізувати ножицями.
- Узяти цілий ватний диск і приклеїти до нього з двох сторін підготовлені заготівлі-крила.
- Потім в центрі основи, що вийшла, розташувати пластикову ложку, а поверх приклеїти ще один ватний диск.
- З обрізків фетру вирізувати дзьоб, гребінець і очки. Усе це акуратно приклеїти до опуклої частини ложки.
- З фетру вирізувати краватку-метелика і круглі гудзики. Приклеїти їх до тіла півня і увіткнути виріб гострим кінцем ложки в горщик з кольорами або спеціально підготовлену поролонову підставку.
Вироби до року Півня своїми руками – подарунок-магніт для друзів
Перед новорічними святами завжди виникає думка, що незвичайного подарувати друзям і рідні. Якщо відповідь на це питання ще не знайдена, варто скористатися підказками нижчевикладеного майстер-класу і зробити своїми руками для близьких людей милий виріб – півник, що протегує тому, що настає 2017 року.
Необхідні матеріали для виробу магніт-півник
- кавові зерна
- стрази
- пайетки
- червоний фетр
- відріз мішковини
- магніт прямокутної форми
- картон
- груба нитка
- ножиці
- клейовий пістолет
- гачок
Покрокова інструкція по виготовленню своїми руками виробу до року Півня
- З картону вирізувати ножицями тулуб, хвостик і лапки півня, потім забарвити в коричневий колір.
- Коли фарба повністю висохне, в тельцеві знизу акуратно виконати поруч дві дірочки і продути в них мотузок так, щоб вниз звішувалися два кінці приблизно по 10-15 сантиметрів завдовжки. До країв вірьовок прикріпити картонні лапки. Хвіст приклеїти ззаду.
- З мішковини вирізувати бічне крило і приклеїти його до фігури птаха.
- Повністю обклеїти картонну заготівлю кавовими зернами. Закрити ними увесь вільний простір тулуба, окрім крила з мішковини. У кінці заповнити краєчки лап.
- З червоного фетру викроїти гребінець, дзьоб і борідку. Закріпити їх навколо картонно-кавової основи так, щоб сформувалася мордочка півня.
- З ниток спорудити пишний хвіст і дуже міцно приклеїти його до тулуба птаха.
- Зовнішню частину півня прикрасити стразами і пайетками.
- У кінці зсередини до паперової основи приклеїти шматочок мішковини, до нього прикріпити клейовим пістолетом магніт і дати добре висохнути.
- Піднести виріб другу або родичеві.
Новорічний півень – дитячий костюм своїми руками для утренника- 2017
Згідно зі східним гороскопом, Півень протегує 2017 року і є його символом. Усім, хто бажає заручитися підтримкою цього задираки з яскравим оперенням, необхідно до новорічних свят придбати іграшкову фігурку в магазині або зробити півня своїми руками. Майстер-класи по виготовленню святкового птаха з паперу, ватних дисків і інших підручних матеріалів представлені вище і описані дуже детально, так що з виготовленням виробів і подарунків ні у кого не виникне ніяких складнощів. А в цьому уроці ми розповімо, як зробити своїми руками удома костюм півня для святкового ранку в дитячому саду або школі.
Необхідні матеріали для дитячого новорічного костюма півня
- викрійка футболки і шортов
- м’яка тканина (чи плюш) жовтого кольору
- клапті різноколірних тканин
- ножиці
- нитка
- швацька машинка
- кольоровий папір
Покрокова інструкція до майстер-класу по виготовленню своїми руками костюма півня на Новий 2017 рік
- Узяти викрійку футболки і шортиков, відповідних дитині за розміром. З жовтої тканини вирізувати по цій формі відповідні заготівлі.
- Рукави футболки вирізувати фігурно за типом крилець. Попереду ушити овальну манишку червоного кольору. Усі метнуті шви прострочити на машинці.
- З помаранчевого матеріалу вирізувати фігурний комір і за край пристрочити його до вирізу футболки.
- З червоної, жовтої і зеленої тканини вирізувати по одному кругу (червоний – найбільший, зелений – середній, жовтий – маленький). Кожен фрагмент тканини розрізати рівно навпіл і акуратно зшити зсередини так, щоб вийшло півколо.
- Скласти усі три півкола так, щоб вони трохи перекривали один одного і закріпити швацьким рядком. Це – хвіст півня.
- Трибарвний півнячий хвіст ушити в шорти ззаду. Згори вставити в них гумку.
- Виміряти об’єм голови дитини і, керуючись цими даними, зшити на машинці шапочку з жовтої тканини. У передній шов встрочить червону борідку і помаранчевий дзьоб. Згори прикріпити червоний гребінь. Зсередини підшити до шапочки м’яку гумку, щоб головний убір не сповзав з голови.
Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.
Теги: іграшки надвірна, як намалювати викрійку з картону на мяку іграшку поетапно