Якщо не стоїть. Народні засоби лікуванняСтатеве безсилля приносить чоловікові немало гірких хвилин і розчарувань, призводить до невіри у свої сили, тягне нервові потрясіння, іноді призводить до руйнування сім’ї. І в той же час мало хто замислюється над природою статевого безсилля. Як правило, це результат відсутності в організмі вітамінів, надмірного стомлення, гострих нервових розладів. Причому виникає свого роду ланцюгова реакція. Лише єдиний факт статевого безсилля народжує втрату віри у свої власні сили, підвищену нервову напругу, страх, що, у свою чергу, знову викликає безсилля. Спеціально для вас ми знайшли дієві і прості в застосуванні народні способи лікування статевого безсилля, або як говорять в народі – якщо не стоїть…

Народні засоби лікування статевого безсилля

Якщо не стоїть, то з таким тимчасовим статевим безсиллям легко впоратися, якщо це не переросло в хворобу. Намагайтеся вживати більше овочів, особливо моркви, фруктів – натуральні вітаміни. Спіть не менше 8 годин на добу. Більше бувайте на свіжому повітрі. Ні в якому разі не приймайте ліків, навіть якщо вам скажуть, що вони супер чудодійні. Може воно і так. Але їх чудодійність швидко закінчується. Вони діють на статеві органи, як батіг на коня, після кожного удару слідує ривок і нове падіння, тому краще використати народні засоби лікування статевого безсилля.

Якщо ви часто зловживаєте спиртними напоями, то статеве безсилля на 99 відсотків – результат захоплення чаркою. Відмовтеся від спиртного, навіть слабоалкогольних напоїв і енергетиків зі вмістом спирту і в нагороду ви дуже скоро відчуєте себе сильною і повноцінною людиною. Запам’ятайте – коротке збудження після прийняття алкоголю – тимчасовий обман.

Якщо не стоїть, потрібно лікувати

Кожен вечір, перед сном, робіть для ніг по-черзі гарячі і холодні ванни. І спати краще будете, і відчуєте, як вливаються у вас нові сили.

Наколіть дрібно 500-600 грамів льоду, загорніть акуратно в ганчірочку і тримайте на потилиці, там, де з’єднуються череп і хребет, одну хвилину. Потім біля ребер навпроти серця, теж одну хвилину. І ще одну хвилину біля мошонки. Так поперемінно робіть 3-5 разів. Якщо цю просту процедуру повторити декілька днів підряд, то сексуальні можливості відновлюються краще, ніж за допомогою найсильніших ліків. Статеве безсилля зникне безслідно і не ставатимете питання, що робити якщо не стоїть. Якщо вам не допомогли народні засоби лікування статевого безсилля, то треба звернутися до лікаря-уролога, можливо все набагато серйозніше і необхідно вживати радикальніші заходи лікування статевого безсилля. Бажаємо вам, щоб ви не ставили питання “Що робити якщо не стоїть” і з цим було все ОК.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: якщо не стоїть, статеве безсилля

Коментарі 1 коментар

  • Велика проблема наших чоловіків в тому, що вони не люблять говорити про такі інтимні речі, зволікають з візитом до лікаря. Як наслідок, з’являється психологічний дискомфорт, невпевненість в собі, сварки у родині. Підтримка другої половинки в такі моменти також грає велику роль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *