Як грати на гітарі пісні

Кожна молода людина просто марить мрією, як навчитися грати на гітарі. Можна розглянути варіант з відвідуванням музичної школи. Але це довгий процес. Не усі зможуть стільки займатися досить нудною справою. Освіта розпочнеться з вивчення нотної грамоти, гам і тому подібне. Одним словом – жах. Та і музичні школи є не скрізь. А в навчанні гри на гітарі в домашніх умовах є свої плюси. Можна займатися коли є час або бажання, немає обов’язкової програми. Не подобається пісня – вчи іншу. Немає необхідності монотонно вивчати “розумні” книги з історій музики і подібного.

Гітара є одним з найпопулярніших музичних інструментів. Навчатися грі не складно. Якщо у Вас є музичний слух і почуття ритму, то проблем виникнути не повинно. А найголовніше – це наполегливість. Якщо усі вище перелічені переваги Ви маєте, то дуже скоро зможете показати друзям і знайомим як грати на гітарі пісні. У варіанті з музичною школою перший імпровізований концерт станеться не раніше, ніж через півроку. У домашніх умовах Ви швидше навчитеся грати на гітарі популярні пісні, а в школі за цей час тільки розберетеся, де яка нота пишеться на папері, і як вона звучить. Навіть Джоні Деп грає на гітарі.

Отже, вчимося грати на гітарі. Спершу, виберіть пісню і вивчіть слова. Потім в інтернеті знайдіть акорди до цієї пісні і розучіть їх. Треба розібратися, як береться те або інше співзвуччя. Подібної інформації достатньо у світовій павутині. І починайте методично репетирувати пісню шматок за шматком. Пам’ятайте приказку “Повторення – мати вчення”? У цій ситуації вона цілком доречна. Треба добитися того, щоб пальці автоматично ставали на потрібні лади і струни без підглядання. Потім намагайтеся помалу збільшувати темп виконання, поки не доб’єтеся необхідної швидкості. Тільки так можна навчитися грати на гітарі пісні.

Вдома швидше можна навчитися грати на гітарі пісні. Це пов’язано не лише з можливістю займатися в слушний час, але і з психологічним настроєм. Не даремно говорять “удома і стіни допомагають”. Так поступово по декілька акордів і переходів можна навчитися грати на гітарі.

Після того, як Вам вдасться розучити декілька простих пісень з невеликою кількістю найпоширеніших акордів, приступайте до складніших композицій. Методика абсолютно ідентична. Потихеньку, неспішно. З часом виходитиме все краще і краще. Головне, не зупинятися на досягнутому, і завжди прагнути до більшого. Прийде час і складних романсів і швидкісних переходів, як у відомих рок-музикантів.

Як навчитися грати на гітарі ми з Вами розібрали. Якщо все вийшло просто чудово, то може варто спробувати ще який-небудь музичний інструмент? Можна, наприклад, дізнатися, як навчитися грати на барабанах. Хіба це не цікаво?

як береться ля на гитари, ігри гра на гіта, гра на гітарі простих пісень, як навчитися грати нд гитари в домашних умовах, граты на гитари онлайн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *