Як заробити гроші, сидячи вдома?Кожна людина, якщо і не мріє, то замислювався про те, щоб мати гроші, сидячи удома на дивані, дивлячись телевізор і граючи на приставці. Це тільки казка мрійника, але все-таки в ній є доля істини. Якщо до цього всього додати трішки зусиль, тоді Ви можете отримати бажаний результат. Гроші доведеться заробляти, адже ніхто не дасть їх Вам просто так. Сьогодні можна працювати удома тільки за умови, що у Вашому будинку є ПК або щось подібне йому (якщо нетбук – тоді це взагалі буде казково добре) і доступ до всесвітньої мережі Інтернет, де сидить тисяча мільйонів користувачів, а усього лише деякі працюють в цій же мережі. Можна працювати при мінімальній витраті енергії і сил прямо на дивані. Бажано знайти собі більше адаптивне місце для оптимальної, швидкої і продуктивної роботи, але це вже не дуже складно.

Такий спосіб заробітку повністю легальний, ніякого криміналу тут немає, тому якщо до Вас влетить ОМОН через вікна – будьте впевнені, що це лише невдалий жарт друзів. Часи, коли на заробіток в Інтернеті дивилися, як на отримання “безкоштовного сиру” при нульових зусиллях давно пройшли, тому настройте себе на оптимально швидку і продуктивну роботу. Можна подумати, що Інтернет – це проекція реального світу, який набагато прекрасніший, завдяки цьому винаходу людства. Багато хто згадав відому трилогію ” Матриця”, оскільки Інтернет переносить нас можна сказати у віртуальний офіс на віртуальну роботу, а гроші приходять справжні, але не будемо відходити від теми.

Запам’ятайте, що легких грошей немає навіть в Інтернеті. Завжди треба працювати і працювати треба від душі. Можете забути фразу “Хто не працює, той їсть”. Це тільки жарт, тому налаштуйтеся на активність, про застосування якої ми зараз Вам розповімо.

Є багато способів, за допомогою яких можна заробляти реальні гроші, сидячи удома.

Як заробити гроші, сидячи удома, якщо хочеться мати зрозумілий і доступний пасивний заробіток. Є багато сайтів САР (Система Активної Реклами), на яких тисячі користувачів можуть виконувати завдання рекламодавців і отримувати невелику оплату. Також читаючи листи, які ж є рекламою можна заробити пару копійок.

Як заробляти гроші, сидячи удома на написанні текстів

Це дуже популярний метод заробітку, адже має багато перспектив. Він не вимагає вкладень, він не вимагає особливих знань певного аспекту науки. У Інтернеті усі спілкуються текстом. Люди шукають текст, і усі сайти складаються з контенту, а текст з них головний. Адже кожен пише в пошуковій системі слово, а не малює картинку. Рунет будують копірайтери. Для розкручування сайту треба наймати копірайтерів, адже безкоштовно ніхто не друкуватиме гори текстів, причому унікальних. Унікальність тут дуже важлива. Поширення плагіату не дозволяє вийти сайту в топ кращих, тому і потрібні працівники, які займатимуться такою справою.

Спочатку треба визначитися, чи зможете Ви писати грамотні, цікаві, привабливі тексти для сайтів. Не усі хочуть займатися цим, тому що їм складно, наприклад, багато і швидко друкувати. Не варто боятися своєї ліні, треба її побороти, адже це принесе тільки користь в подальшому житті. Звичайно, тексти писати легше, ніж програмувати нове ПЗ, де знадобляться знання англійської мови і математики на найвищому рівні. Для цього досить лише бути грамотним і перспективним. Трохи креативності і вийде відмінний текст.

Тепер ціна питання. Скільки я зможу заробити в такому плані роботи, запитаєте Ви себе? Зараз більшість замовників хочуть багато отримати, а мало витратити, тому працюйте за стабільною ринковою ціною, яка складає 1 долар за 1000 знаків, без врахування пропусків. За менше не беріться навіть працювати. Зазвичай замовлення бувають невеликі, але іноді попадаються і величезні партії. Якщо писати по 1-2 години в день (це приблизно 2-3 статті по 2000 символів), то заробіток складе близько 150-200 доларів в місяць. Цілком непогано, враховуючи вільність графіку. Найголовніше в цій справі – це уникати посередників. Їх розвелося аж надто багато. Запам’ятайте, що це бридкі люди, які представляють себе менеджерами і різними контентщиками. Це усе обман, а насправді вони нахабно дають Вам копійки, а продають тексти, по значно виший ціні. Ніколи не ловіться на таке.

Знайти клієнтів Ви можете на популярних біржах

  • advego.ru
  • etxt.ru

Там завжди є дуже багато роботи, тільки запам’ятаєте, все, що нижче 30 рублів за 1000 знаків – це жадність, або посередництво. Якщо Ви грамотний автор, то швидко заробите репутацію, а там клієнти самі налітатимуть на Ваш час, як на гарячі пиріжки. Іноді можна знайти одного клієнта на все життя. Це може бути компанія або просто величезний сайт. Для деяких копірайтерів навіть дають лікарняні дні і роблять працевлаштування офіційним, хоч і воно віддалене.

Якщо Ви довірятимете своїй логіці і уб’єте лінь, дослухаючись до наших порад, тоді будьте певні, що все вийде і у Вас буде відмінна робота вдома, де Ви можете присвятити більше часу близьким! Удачі Вам в домашньому заробітку.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: друкування тексту за гроші, заробити гроші сексом

Коментарі 2 коментарі

  • Все більше моїх друзів діляться враженнями про те як заробляють гроші саме шляхом написання статтів. Так що все реально. Зараз в інтернеті можливо не лиша гаяти час, але і заробляти гроші))

  • Стаття надихає!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *