Як позбавитися від прищів влітку

Як позбавитися від прищів влітку

Особливість лікування прищів в літній час полягає в тому, що не усі засоби для лікування косметичних недоліків шкіри, можна застосовувати в жарку і сонячну погоду. Вся річ у тому, що більшість лікарських препаратів, які призначають дерматологи, і косметологи для боротьби з прищами посилюють фото-чутливість шкіри. І до жаху самого пацієнта замість того, щоб очистити шкіру від прищів, він в результаті навіть незначного за часом перебування на сонці, отримує гіперпігментацію окремих ділянок шкіри обличчя. Позбавитися від цього косметичного недоліку куди складніше, ніж вилікувати прищі. Причина такої поведінки лікарських засобів пояснюється дуже просто – з підвищенням температури швидкість хімічних реакцій збільшується, тому жаркого літа лікарський препарат діє на шкіру агресивніше, ніж в холодний час. І не варто дивуватися, що якісь ліки, які прекрасно переносилося шкірою ще навесні, влітку раптом стали викликати свербіж, паління і лущення шкіри.

В результаті усього вище переліченого багато хто перериває лікування прищів літом, оскільки замість позитивного результату отримують додаткові проблеми з шкірою.

Можливо, варто уникати сонячних променів? Чи взагалі припинити яке-небудь лікування в літній час? Лікування варто припиняти тільки у тому випадку, якщо Ви, приміром, зібралися їхати на південь, тоді дійсно немає сенсу наносити якісь мазі на обличчя, адже Ви загоратимете і купатиметеся. У такому разі Ви не лише не отримаєте очікуваного результату, а можете навпаки погіршити стан шкіри. В усіх інших випадках на літній час не варто переривати лікування, оскільки позбавитися від прищів влітку можна з таким же успіхом, як і у будь-яку іншу пору року, важливо тільки відкоригувати процес лікування.

Вам треба буде скоротити частоту нанесення лікарських засобів на шкіру до 1 разу в добу. Не варто думати, що чим частіше Ви наносите засіб, тим швидше отримаєте результат. У літній період якраз навпаки – 1 раз буде досить, щоб отримати бажаний ефект. Препарати слід наносити тільки на ніч. Уранці робити це немає сенсу, адже Ви виходитимете на сонце, а що трапляється з шкірою обробленою лікарським засобом на сонці – говорилося вище.

Лікарські препарати від прищів наносите точково, тобто безпосередньо на сам прищ. Вам може здатися, що наносити ліки тільки на прищі не ефективно, оскільки нові висипання можуть з’явитися на необробленій шкірі – це не так. Спробуйте чергувати нанесення препарату – один день тільки на прищі, другий день на усе обличчя, буквально через декілька днів Ви переконаєтеся, що лікувальний ефект ніяк не змінюється незалежно від того, як наноситься препарат. Намагайтеся не зациклюватися влітку на лікуванні прищів, звичайно, дуже хочеться, щоб шкіра виглядала здоровою, особливо влітку, на зміну теплого одягу приходять топіки і кофтини з глибоким декольте. Та все ж бережіть своє психологічне здоров’я, оскільки позбавитися від прищів влітку буде набагато легше, якщо Ви налаштуєтеся на позитивний результат, а не кожен ранок рахуватимете свої прищики.

Постарайтеся використовувати мінімум косметики в літній час, оскільки нічого окрім забитих пір і підвищеного потовиділення Ви не отримаєте, якщо пудритиметеся і користуватиметесь тональним кремом. Ретельно очищайте шкіру перед нанесенням лікарських засобів. Бажано перед сном наносити на обличчя антибактеріальні препарати згідно з тими рекомендаціями, які дав Вам лікар. Журнал корисних порад.

прищі від сонця, прищі літом, як сонце діє на рубці від прищів, засоби від літніх прищів, можуть висипати прищі коли дрочити

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *