Як швидко позбавитися від вугрів?Хвора, проблемна шкіра обличчя, звичайно, доставляє багато клопоту. Під час статевого дозрівання багато дівчат і юнаки стикаються з такою поширеною проблемою шкіри обличчя, як вугри. Боротися з вуграми досить непросто, це тривалий процес, який вимагає терпіння. Якщо вам хтось обіцяє розповісти секрет як швидко позбавитися від вугрів – не вірте, на жаль такого диво-способу не існує. Але засмучуватися не варто, вугри прекрасно лікуються, і журнал корисних порад розповість як. Від вас тільки потрібно завзятість і послідовність у своїх діях.

Як очистити обличчя від вугрів

Зазвичай не різко виражений вугровий висип проходить навіть без якого-небудь лікування до 20-25 років, більше виражена, може поступово проходити до 30 років. Вугри виводять по-різному, але через неправильний підхід до цієї проблеми результати іноді бувають досить плачевні. Тому людей, у яких проблемна шкіра, повинно в першу чергу хвилювати те, як вивести правильно вугри!

Ми хочемо дати декілька порад про те, як очистити обличчя від вугрів, але, безумовно, лікування вугрів треба розпочинати з візиту до дерматолога. За проблемною шкірою треба доглядати по особливому, тобто дотримуватися певних правил. Якщо у вас відкриті комедони їх можна видавлювати, заздалегідь очистивши і розпаривши обличчя. Закриті комедони і запальні елементи вугрового висипу давити не можна! Розкривши закритий комедон або видавивши прищ, ви ушкоджуєте шкіру обличчя, вносите інфекцію, що призводить до додаткового запалення і виходить замкнутий круг!

З одного боку ви намагаєтеся очищати шкіру, видавлюючи комедони, але замість чистої шкіри отримуєте нові вугри, якщо ви дійсно цікавитеся тим, як вивести вугри правильно – ніколи закриті комедони і вугри з гнійничками не видавлюйте. Окрім додаткового запалення ви ще отримаєте рубці. Щоб не давати запальному процесу поширюватись – умивайте обличчя не менше два рази на день. При цьому бажано не використати просте мило, а краще користуватися пінами і гелями від вугрів і прищів.

Не треба інтенсивно розтирати шкіру при умиванні, тому що цим можна викликати додаткове роздратування, після умивання треба промокнути шкіру рушником. Говорячи про те, як очистити обличчя від вугрів не можна не згадати очищаючі лосьйони. Якщо ви користуєтеся лосьйоном від вугрів на спиртовій основі бажано двічі в день протирати цим лосьйоном тільки ті місця на шкірі, де є вугровий висип.

Якщо протирати усе обличчя, то через певний час окрім вугрового висипу у вас з’явиться інша проблема – надмірна сухість шкіри, лущення і як наслідок додаткове роздратування. Косметика, якою ви користуєтеся, не повинна закупорювати пори, тобто підходити для жирної шкіри. На багатьох упаковках сучасної косметики є спеціальний напис non – comedogenic, вона говорить про те, що цей засіб не комедогенно і підходить для шкіри схильної до вугрового висипу.

Поява вугрів може бути не пов’язана безпосередньо з їжею, яку ви споживаєте, та все ж наш раціон істотною впливає на стан шкіри в цілому. Тому якщо у вас є вугровий висип постарайтеся виключити зі свого раціону гострі і жирні блюда, алкоголь, солодкі блюда, кофеїн. Постарайтеся вживати якомога більше овочів і фруктів, а також пийте більше води, бажано мінеральної. Як відомо мінеральна вода чудово очищає кишечник і нирки від шкідливих речовин.

Багато, ставлячи питання як вивести вугри думають, що боротьба з вугровим висипом повинна зводитися до механічного чищення обличчя, це помилка. Розпочинати лікування з очищення шкіри або ні, вирішує тільки лікар дерматокосметолог. При запалених вуграх ніякі очисні маніпуляції з шкірою проводити не можна. Тому будьте уважні, дозвольте фахівцеві призначити вам лікування!


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: як позбавитися від вугрів, як вивести вугрі

Коментарі 2 коментарі

  • Вугрі – це дійсно справжня проблема. Навіть не так естетичного, як психологічного характеру. У людини дуже падає самооцінка, з’являються комплекси, невпевненість в собі. Навіть в наш час, коли є безліч різноманітних методик та фармацевтичних препаратів для боротьби з вуграми, все-таки повністю подолати проблему не вдається.

  • В деяких випадках може допомогти лазер ELOS.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *