Нарощування нігтів гелем: за і проти

Практично кожна жінка мріє дізнатися про все те, що твориться за дверима салону краси, як здійснюється догляд за волоссям, шкірою, як проходить процес нарощування вій або нарощування нігтів за допомогою гелю. Останнім часом з’являється величезна кількість питань присвячених гелю. Процес нарощування нігтів за допомогою гелю у нас з’явився зовсім нещодавно і цей метод нічим не гірший за акриловий, але метод гелю останнім часом набирає оберти.

Нарощування гелем: чим такі нігті відрізняються від акрилових

Як тільки ми чуємо про гель, особливо об нарощування нігтів, відразу встає питання, для чого він потрібний, адже для цього існує акрил. Акрил дає прекрасний результат під час і після нарощування, у нього немає мінусів. Навіщо було придумувати нове, якщо є винайдений прекрасний спосіб, після якого результат чудовий. Але варто розібратися в цьому питанні детальніше, і ми дізнаємося, що гель від акрилу істотно відрізняється.

– у гелю немає здатності пропускати кисень, але варто зазначити, що ніготь під покриттям гелю почуває себе досить комфортно і росту це зовсім не заважає. При регулярній корекції після нарощування гелю, нігті зможуть прослужити вам до чотирьох місяців.

– У гелю немає неприємного запаху, на відміну від акрилу.

– нігтям з гелем властивий глянцевий блиск, що надає ефект, як, ніби ви відвідали манікюрний салон. На нігті з гелю необов’язково наносити лак.

– Гель застигає від дії ультрафіолету, і тому не варто побоюватися того що гель швидко висохне.

– Гель еластичніший за акрил, тому не варто боятися, що ніготь деформується від удару. – Гель – алергічний матеріал, майстри більше усіх страждають на алергію.

Дизайнерські можливості нарощування гелю

Наш сайт вважає, що нарощування гелю цілком може зробити ваші нігті приголомшливо красивими і дивовижними. Через те що гель прозорий, ви можете зображувати під ним які-небудь цікаві малюнки і при цьому не варто боятися що малюнок зможе зблякнути або стертися. Нині можна зустріти гелі різних відтінків і кольорів. Нігті, нарощені за допомогою гелю, дуже яскраво і красиво виглядають навіть без застосування лаку і, за бажання, на гель можна нанести або приклеїти малюнок або стрази. На гелевих нігтях можна зображувати найцікавіші композиції, це завдяки тому, що на гель чудово наноситься лак і відмінно тримається клей. Нігті можуть мати абсолютно будь-яку форму і довжину.

Нарощування гелем – для чутливих і тонких нігтів

Досі ведуться суперечки про те, яке нарощування вибрати, гель або акрилове, їх істина досі не розкрита. Багато жінок вважають, що акрил кращий, оскільки міцніший, інші поспішають спростувати це, виставляючи напоказ гель, адже він набагато красивіший, приємніший і безпечніший. Якщо говорити про красу, то тут вже не варто сперечатися, тут справа кожного, смак у людей різний. А коли справа стосується того, за допомогою чого краще наростити ламкі і тонкі нігті, як показує практика, в даному випадку вдатися краще звичайно до гелю. По-перше, він здатний зміцнити ніготь, заповнити нерівності і тріщини. По-друге, ультрафіолетове світло здатне знежирити поверхню нігтя, це знижує ризик розвитку і виникнення якого-небудь захворювання.

Нарощування гелевих нігтів: основні недоліки

Тривалість процедури складає більше трьох годин, це залежить від того як швидко висохнуть нігті, адже їх необхідно сушити під ультрафіолетовим світлом. Нігті гелів не відновлюються, якщо ніготь був пошкоджений, то його одразу слід прибрати і наростити новий. Зняти гелеві нігті самостійно неможливо, їх можуть видалити тільки майстер спеціальною пилкою. Гелеві нігті крихкі, на відміну від нігтів з акрилу. Гель надає нігтю помітну товщину, що сильно відрізняється від справжнього. Якщо звернутися до справжнього професіонала, то він здатний зробити ніготь такої товщини що і при нарощуванні акрилом.

Види нарощування гелю

Кінцевим результатом буде не лише те, який матеріал майстер використовує, але і те за якою технологією він його застосовує. Гелеве нарощування можна робити, так само як і акрилове, за допомогою тіпси або форми. Розрізняють навіть трифазне, двофазне і однофазне нарощування гелю. При однофазному на ніготь наносять тільки один шар гелю. При двофазному наносять гель в два шари, спочатку захисні, далі основний. Один з найнадійніших способів нарощування – це трифазний. На ніготь наноситься три шари і кожен з них окремо просушується ультрафіолетовим променем. Завдяки цьому способу, нарощені нігті за цією технологією стають міцнішими.

Догляд за нігтями з гелю

Якщо ваші нігті були нарощені гелем, то варто уникати будь-яких манікюрних дій, але при цьому не забувайте про корекцію. Варто запам’ятати: не варто нігті піддавати великому навантаженню, в домашніх умовах при будь-якій роботі використайте спеціальні рукавички. Нігті з гелю не пристосовані до різких перепадів температур, а на холоді і зовсім можуть тріснути. Бережіть нігті від вогню, тому що гель здатний швидко спалахнути. Не підпилюйте нігті маленькою пилкою. Якщо за своїми нігтями з гелю стежити правильно і охайно, то нігті довгий час будуть в чудовому вигляді, а витрачені на нарощування гроші окупляться позитивним настроєм. Адже як же прекрасно коли у людини, а особливо жінки красиві, доглянуті нігті.

нарощування нігтів гелем, манікюрна справа, манікюрна справа питання правила зняття нарощення нігтів, малюнки для нарощених нігтів, малюнки нігтів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *