Як вибрати шубу з каракуля?Сьогодні шубки з каракулю носять всі, незалежно від віку. Модні дизайнери давно взяли на озброєння це цікаве хутро. Каракуль представлений декількома видами, тому і шуби з нього можуть відрізнятися за якістю. Щоб вибрати шубу, треба знати про основні властивості хутра.

Каракуль – це шкірки новонароджених ягнят. Шуби з каракулю дуже красиві, при цьому підходять для різного клімату. Хутро терпить не лише сніг, але і дощ. Причому чистити одяг з каракулю дуже легко. Що стосується кольору хутра, то він може бути будь-яким. Каракуль прекрасно забарвлюється, тобто Ви можете купити шубу бажаного кольору. Натуральний каракуль буває в основному сірого, чорного і золотистого відтінків. Якщо Ви хочете виділитися, то шукайте каракуль білого або коричневого кольору, оскільки вони найбільш рідкісні. Хоча і ціна буде дещо дорожча, ніж при купівлі чорної шуби.

Взагалі поширені три виду каракулю: узбецький, афганський і південно -африканський. Ці види мають свої відмінності. Якщо Ви хочете шубу з більших шматків шкури, то придбайте афганський каракуль. Шматки шкірок досягають 20 кв. дм. Шуби з афганського хутра – взимку в них тепло і зручно ходити. Недолік такого каракулю лише в його ціні, оскільки таке хутро дорожче за інші види.

Легкі шуби шиють з тоншого каракулю. Виберіть південно-африканське хутро. Воно найлегше з трьох, і розмір шкірок досягає 15 кв. дм. Такі шуби мають середній діапазон цін. Коли Ваші фінанси обмежені, а купити шубу дуже хочеться, вибирайте узбецький каракуль. Це хутро також красиве і прекрасно зберігає тепло, але розмір шкур всього 11 кв. дм.

При виборі шуби уважно подивіться на ворс хутра. Про якість каракулю говорять завитки. Чим більше закручений ворс, тим вище цінність хутра. Окрім каракулю є ще і каракульча. Це хутро ненароджених ягнят. Ворс у нього коротший, без виділених завитків. Таке хутро дуже цінується. Але краще утримайтеся від купівлі шуби з нього. По-перше, його носкість дуже мала, по-друге, шкіра такого хутра тонка, тобто взимку Ви замерзнете. По-третє, каракульча набагато дорожча за каракуль. З такого матеріалу краще шити жакети або демісезонний одяг.

Звичайну каракулеву шубу можна носити до 10 сезонів. Каракуль не поступається ні в красі, ні у збереженні тепла іншим видам хутра. Не сумнівайтеся, що така шубка подарує Вам не лише тепло, але і надасть особливий стиль.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: шуба з каракуля ціна, шуба з каракуля нецільна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *