Яку передачу подивитися? [draft]Для тих, хто звик відпочивати або займатися домашньою роботою під телевізор, може стати проблемою відповідь на запитання: “Яку передачу подивитися?”. Телеканалів сьогодні величезна кількість, і кожен намагається залучити глядацьку аудиторію цікавою тематикою, ефектним поданням матеріалу, привабливими телеведучими, коротше кажучи, всім арсеналом засобів, які сьогодні мають у розпорядженні телевізійники.

Правда і нічого, крім правди

Нині любителі будь-якого жанру можуть знайти на ТБ передачі за смаком: мелодрами, детективи, історичні фільми або спорт. Проте є передачі, які однаково приваблюють усіх, настільки вони цікаві та незвичайні. І першою в цьому ряду слід назвати “Битву екстрасенсів”, яка вступила вже у свій 18-й сезон.
Телепроект “Битва екстрасенсів” привернув до себе увагу буквально з першого ж сезону, і за попередні роки його аудиторія неухильно розширювалася. І це зрозуміло: одна справа – дивитися голлівудські трилери про паранормальні явища, і зовсім інша – бачити реальних людей, які мають паранормальні здібності, в чому можна переконатися, наприклад. Коли “Битва екстрасенсів” тільки починалася, багато хто в цьому сумнівався і вважав, що на проекті все зрежисирувано для залучення глядацької аудиторії. Проте для багатьох телеглядачів екстрасенси стали останньою надією, щоб дізнатися про те, що  насправді сталося з близькими їм людьми, і в проект буквально хлинув потік листів.

Чому “Битва екстрасенсів” така популярна?

У телеефірі знайдеться не так багато передач, де все по-справжньому. Звичайно, приємно дивитися, як наші зірки навчилися танцювати на льоду, долати перешкоди і витримувати перенавантаження, але ж ми прекрасно розуміємо, що все це свого роду розвага, а ось в “Битві екстрасенсів” часто йдеться про життя і смерть реальних людей. Саме тому у кожного, кому довелося подивитися хоча б один випуск, більше не постає запитання: “Яку телепередачу подивитися в суботній вечір?”. А якщо не вийде, то завдяки можливостям сучасної техніки можна у будь-який момент переглянути будь-який випуск “Битви” будь-якого сезону.
Більше того, за допомогою Інтернету можна звернутися до будь-якого учасника з життєво важливими для Вас запитаннями і отримати відповідь. В Інтернеті йде бурхливе обговорення всього, що відбувається на проекті, утворилося вже справжнє інтернет-співтовариство фанатів “Битви екстрасенсів”, яке регулярно поповнюється новими учасниками. Глядачі з нетерпінням очікують на початок кожного нового сезону “Битви екстрасенсів”, і не даремно: кожного нового сезону в телепроекті з’являються нові люди з унікальними здібностями, і ми ще раз переконуємося, що непізнане перебуває поряд з нами.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *