Красива листівка на Новий 2018 рік: майстер-класи своїми руками з дітьми – Намалювати або зробити з паперу листівку З Новим роком [draft]Майстер-класи з покроковими фото, інструкціями і відео детально і доступно описують, як зробити листівку на Новий рік 2018 своїми руками. Для малюків з дитячого саду більше підійдуть прості варіанти створення аплікацій з кольорового паперу і картону. Учням школи, однозначно, сподобаються способи виготовлення святкових листівок з тесту і уроки по створенню святкових презентів в скрапбукинг-стиле. Юні художники дізнаються, як намалювати новорічні зображення кольоровими олівцями і ручкою, а любителі об’ємних виробів належним чином оцінять матеріал, що оповідає, як зробити листівку Собаку, символ року, що настає, з вати. Цікаво буде усім читачам і кожен знайде для себе найбільш вдалу і корисну інформацію.

Проста листівка на Новий рік 2018 своїми руками з собакою – майстер-клас для дитячого саду

Простий майстер-клас розповідає, як виготовити в дитячому саду своїми руками листівку з собакою на честь Нового року 2018. Робота дуже проста і з нею впораються навіть малюки. Вихователеві потрібно буде тільки проконтролювати момент вирізування фрагментів виробу і простежити, щоб хлопці не поранилися ножицями.

Необхідні матеріали для виготовлення в дитячому саду простої новорічної листівки з собакою

 • картон
 • набір кольорового паперу
 • клей
 • кисть
 • ножиці
 • простий олівець

Покрокова інструкція, як в садку своїми руками зробити красиву новорічну листівку з собачкою

 1. З картону яскраво-блакитного кольору вирізувати прямокутник розміром 15Х20 сантиметрів.
 2. На помаранчевому папері за допомогою простого олівця намалювати дві заготівлі із закругленими краями: одну – 17Х13 сантиметрів, другу – 7Х13 сантиметрів. Потім вирізувати їх ножицями. З паперу червоного кольору вирізувати фрагмент завдовжки в 10 см і шириною в 3 см
 3. Менший помаранчевий шматочок приклеїти до нижньої частини картонної основи круглим краєм вгору. Червону заготівлю розмістити так, щоб вона виходила за край листівки на 2-3 см Це буде мова собаки.
 4. Більший помаранчевий шматочок приклеїти згори так, щоб він частково прикрив маленьке помаранчеве півколо, на якому приклеєний червоний.
 5. Для ушек з листа цегляного кольору вирізувати дві подовжені частини шириною 2 см Приклеїти їх по краях листівки, але з внутрішньої сторони. У результаті фрагменти повинні виступати за край картону на 10-12 см
 6. З білого паперу вирізувати два однакові кружечки і розмістити їх там, де мають бути очки. Всередину білих кругів вклеїти дрібніші чорні. Ще один темний гурток наклеїти на місце розташування носа. На тильну сторону приклеїти папір світлого відтінку. На ній потім можна буде написати добрі слова, поздоровлення і побажання.

Символ року Собака – як зробити оригінальну листівку на Новий рік 2018 своїми руками


Відмінний варіант милого і зворушливого подарунка на Новий рік 2018 – листівка з символом року Собакою. Зробити таку річ будинку своїми руками не складе ніяких труднощів і не зажадає великої кількості часу. Готовий сувенір буде доречно вручити в якості презенту рідним або, приробивши ззаду петельку з міцної нитки, повісити на стіну, як елемент оригінального святкового оформлення.

Необхідні матеріали для створення своїми руками новорічної листівки з символом 2018 року Собакою

 • упаковка медичної вати
 • кольоровий картон
 • аркуш білого паперу
 • простий олівець
 • ножиці
 • клей
 • чорний маркер
 • декоративні елементи

Покрокова інструкція по виготовленню оригінальної новорічної листівки із зображенням Собаки

 1. З листа кольорового картону вирізувати фрагмент 20Х18 сантиметрів. Він стане основою майбутньої листівки.
 2. На білому папері простим олівцем намалювати фігуру собаки, а потім акуратно вирізувати її по контуру.
 3. Приклеїти шаблон собаки в центрі картонної заготівлі і на деякий час покласти виріб під вантаж, щоб клей схопився, а папір встиг натягатися.
 4. Вату поділити на невеликі шматочки і скачати в м’які кульки однакового розміру.
 5. Фігуру собаки змалювати чорним маркером, намітити розташування вух, “шубки” і “манжет”. Потім ці площі змастити клеєм і щільно викласти їх ватними кульками.
 6. Потім прикрасити краї листівки будь-якими декоративними елементами, що маються під рукою. Це можуть бути стрази, пайетки, намистинки або пластикові сердечка. Якщо таких речей немає в наявності, можна просто вирізувати з паперу контрастних кольорів зірочки, ялиночки, кружечки або квадратики і приклеїти їх по периметру листівки, створивши красиву і яскраву канву.

Листівка на Новий рік своїми руками з гофрованого паперу і картону для дітей – схема виготовлення поетапно з фото

Для виготовлення своїми руками оригінальної, об’ємної листівки до Нового року знадобляться кольоровий картон, гофрований папір і різні елементи декору. На створення піде не більше 15 хвилин, а в результаті вийде яскравий і незвичайний виріб, що привертає увагу і створюючий святковий, радісний настрій.

Необхідні матеріали для створення своїми руками новорічної листівки з картону і паперу-гофре

 • лист картону яскравого відтінку
 • гофрований папір зеленого кольору
 • канцелярські ножиці
 • двосторонній скотч
 • атласна стрічка
 • декоративні намистини
 • блискуча нитка
 • простий олівець

Покрокова інструкція, як з паперу і картону зробити оригінальну листівку до Нового року

 1. Лист кольорового картону акуратно скласти навпіл і, у разі потреби, обрізувати під бажаний формат листівки. Уздовж верхнього і нижнього країв на двосторонній скотч приклеїти атласну стрічку контрастного кольору. На лицьовій частині листівки простим олівцем накидати трикутник і ярусно викласти в нім смужки двостороннього скотча.
 2. Із зеленого гофрованого паперу вирізувати декілька стрічок шириною в 4-5 сантиметра. Кожна з них має бути трохи коротша за попередню. Приклеїти папір до скотчу, розпочавши з щонайдовшої стрічки. У процесі робити невеликі складки, щоб ялинка виглядала об’ємніше.
 3. Верхівку ялинки прикрасити зірочкою, гілки – блискучою ниткою і декоративними намистинами. За бажання додати інші види традиційних новорічних прикрас.

Яскрава листівка на Новий рік своїми руками для дітей


Урок в усіх подробицях описує, як малюкам зробити своїми руками яскраву листівку на честь Нового року. Процес створення дуже простий і залишає місце для прояву творчого мислення і фантазії. Працюючи з невеликими деталями, дітки розвивають дрібну моторику рук, привчаються до усидливості і освоюють виготовлення аплікації.

Необхідні матеріали для виготовлення яскравої новорічної листівки своїми руками

 • аркуш щільного паперу або тонкого білого картону
 • зелена гуаш
 • губка
 • різноколірні серветки
 • клей
 • кольоровий папір
 • ножиці

Покрокова інструкція, як дитині 3-5 років зробити своїми руками листівку до Нового року

 1. З щільного паперу або тонкого картону вирізувати прямокутник бажаного розміру і акуратно зігнути навпіл, як книжку. Із залишків підготувати трафарет “ялиночку”. Прикласти його до лицьової частини майбутньої листівки і за допомогою губки покрити зеленою гуашшю. На деякий час залишити, щоб фарба повністю висохла.
 2. Зовнішні краї заготівлі змастити клеєм і обсипать кольоровими серветками, заздалегідь порізаними на дрібні шматочки.
 3. 4-5 серветок темно-зеленого кольору скласти один на одного в стопку, а потім акуратно порізати ножицями на вузькі бруски завдовжки 3-4 сантиметри.
 4. Намальовану ялинку змастити клеєм і хаотично обсипать зеленими смужками, щоб вона виглядала об’ємніше і натурально.
 5. З паперу помаранчевого і червоного кольорів вирізувати декілька кружечків різних розмірів і приклеїти їх на ялиночку як справжні новорічні кульки.
 6. Внутрішню частину листівки прикрасити також, як і зовнішню. Використати для цього шматочки кольорових серветок або класичний набір конфетті. На вільний простір, що залишився, наклеїти текст поздоровлення.
 7. Коли робота повністю висохне, піднести в подарунок, комусь з рідних, друзів або знайомих.

Краща листівка на Новий рік своїми руками з дітьми – покроковий урок з фото

Покроковий урок з фото підкаже батькам, як разом з дітьми в домашніх умовах зробити на Новий рік своїми руками красиву об’ємну листівку. Для роботи знадобляться картон і кольоровий папір з орнаментом. Використовуючи ці прості і доступні матеріали мами, папи і малюки швидко зроблять багато привабливих листівок для поздоровлень із зимовими святами усіх друзів, родичів, сусідів і знайомих.

Необхідні матеріали для виготовлення кращої новорічної листівки з дітьми

 • тонкий картон
 • простий олівець
 • кольоровий папір з орнаментом
 • блискуча тасьма
 • двосторонній скотч
 • ножиці
 • клей

Покрокова інструкція, як разом з дітьми зробити новорічну красиву листівку

 1. Лист картону акуратно зігнути навпіл. За допомогою лінійки і простого олівця накреслити від згину три квадрати: великий внизу, потім середній і згори маленький. По верхніх і нижніх лініях зробити надрізи.
 2. Розкрити листівку за типом книжки і обережно проштовхнути вперед вирізані деталі. З декоративного кольорового паперу з орнаментом вирізувати три фрагменти, що відповідають розмірам надрізаних елементів, і приклеїти їх до заготівлі. За допомогою двостороннього скотча обробити фрагменти блискучою тасьмою і зав’язати її на бантик.
 3. Змастити виворітну частину листівки клеєм і приклеїти до неї прямокутний лист кольорового картону. Він має бути вищий, довший і ширший за об’ємну заготівлю як мінімум на 1 сантиметр. Готову листівку підписати від руки і вручити в якості презенту рідній людині або близькому другу.

Як намалювати кольоровими олівцями красиву листівку на Новий рік своїми руками – дитячий майстер-клас

Яскраву, красиву листівку на Новий рік можна намалювати будинки своїми руками. Як це зробити правильно, розповість простий і детальний дитячий майстер-клас. Для роботи знадобляться тільки папір, кольорові олівці, увага, усидливість і акуратність. Виріб, що вийшов, виглядатиме дуже привабливо і обов’язково підніме настрій кожному, хто його побачить або отримає в подарунок.

Необхідні матеріали для того, щоб намалювати своїми руками красиву новорічну листівку

 • альбомний папір середньої щільності
 • простий олівець HB
 • стирательная гумка
 • набір кольорових олівців

Покрокова інструкція, як дітям малювати кольоровими олівцями листівки до Нового року

 1. На аркуші паперу тонкими, ледве помітними лініями накидати план розташування гілок ялини.
 2. Потім накидати навколо гілок контури снігу, що лежить.
 3. За допомогою стирательной гумки видалити усі зайві лінії усередині контура. Більше явно виділити горбки сніги, на яких розміщуються снігурі. Умовними овалами відмітити фігурки птахів. Знизу до країв ялинової гілки примальовувати дві подовжені шишки.
 4. Детально пропрацювати верхнього снігуря, намалювавши йому голівку, дзьоб і крильце.
 5. Домальовувати черевце і хвостик. Перейти до другого птаха і намітити, де у неї розташовуватимуться голова і спинка.
 6. Намалювати другому снігуреві крильце, грудну частину і хвіст. Чорну область на голівці зштриховать темним олівцем. За цією ж схемою зображувати і останнього снігуря.
 7. У кінці додати птахові друге крило, грудку і хвіст.
 8. Тіло пташок затонировать олівцем червоного кольору, а крила, хвіст і спинку зробити щільно-темними. Зеленим олівцем зробити навколо гілок легкі штрихи по напряму зростання. Це будуть ялинові голки. Шишки промальовувати коричневим кольором.
 9. Стовбурну частину гілок підкреслити коричневим олівцем, шишкам надати глибші відтінки і для об’ємності відмітити свето-тени. Ясно-блакитним олівцем затемнити краї снігових сугробиков, що лежать на дереві.
 10. Надати голкам густину, додавши до яскраво-зелених відтінків дещо світліших штрихів. Це дозволить гілкам виглядати об’ємніше і природно.
 11. Максимально темним зеленим кольором промальовувати краєчки голок. За допомогою фіолетового олівця додати тіні на снігу.
 12. Фон покрити тонкими різкими смужками золотистих відтінків, щоб створилося відчуття сонячного дня. Ближче до лівого верхнього кута червоним олівцем написати будь-який вітальний напис, наприклад, “З Новим Роком”!.

Листівка на Новий рік 2018 своїми руками – відео-урок, як намалювати ялинку ручкою

За допомогою найзвичайнішої ручки можна, буквально, за декілька хвилин намалювати своїми руками просту тематичну листівку до Нового року 2018. Із завданням впораються навіть ті, хто не має природного таланту художника. Досить чітко повторювати усі дії автора відео-ролика і у результаті у вас вийде симпатичне зображення ялиночки з традиційним вітальним написом.

Яку можна зробити листівку на Новий рік мамі і бабусі – кращі ідеї з фото

Мама і бабуся – найрідніші і улюбленіші люди. Вони завжди знаходяться поруч, піклуються, допомагають і приділяють увагу. Поздоровляти їх З Новим роком треба дуже ніжно і зворушливо. Щоб подарунок вийшов особовим, краще всього виготовити його своїми руками, а потім вручити близьким разом з добрими, щирими побажаннями. Якщо самостійно складно визначити, яку зробити листівку на Новий рік мамі і бабусі, можна скористатися нашими фото-ідеями і в них почерпнути натхнення для створення приємного подарунка.

Листівки до Нового року для мами і бабусі своїми руками

Дуже простий і в теж час прикольний спосіб виготовлення новорічної листівки – так звана “пальчикова” техніка. Вона дозволяє дуже швидко створити незвичайну і ефектну мальовничу композицію. Для роботи дитині вимагається тільки умочити у фарбу пальчики, а потім притиснути їх до паперу і залишити відбиток. Потім залишиться тільки підмалювати сніговикам капелюшка, носик, очки і дочекатися, коли малюнок повністю висохне.
Ще один цікавий варіант презенту на Новий рік – листівка з ялиночкою, зроблена з різноколірних коктейльних трубочок. Їх треба розрізати на фрагменти різної довжини, а потім приклеїти до картонної основи, розпочавши з щонайдовших і закінчивши коротенькими. Коли робота повністю висохне, їй можна надати додаткову фактурність і об’єм, приклеївши на “гілочки” маленькі шматочки трубочок контрастних відтінків.
Хлопцям більше старшого віку, напевно, сподобається рецепт виготовлення новорічної листівки з тесту. Для цього знадобиться змішати в рівних пропорціях борошно і воду, всипати щіпку солі і добре розмішати. Масу, що вийшла, перелити в ємність з дозатором, а потім на листі картону намалювати тестом сніжинку. Для створення кольорових деталей додати у борошняну суміш пару крапель харчового барвника. Потім картинку з сніжинкою відправити до мікрохвильової печі і впродовж 30 секунд обробити на високій потужності. За цей час тісто запечеться і придбає чіткість, тверду структуру і об’ємність.Мами і бабусі прийдуть в повний захват, отримавши від дітей або онуків такий оригінальний виріб.

Листівка на Новий рік 2018 своїми руками з дітьми в школу – цікаві ідеї на відео

Найцікавіші ідеї для виготовлення дитячих листівок на Новий рік 2018 в школу зібрані в цьому відео-ролику. Можна утілювати їх в реальність окремо або компонувати відразу декілька техніки в одній роботі. Ніяких строгих вимог тут немає. Прояв фантазії, креативу і оригінальності тільки вітається, як і творчий підхід до виготовлення святкового сувеніра.

Дуже красива листівка на Новий рік 2018 своїми руками в техніці скрапбукинг – майстер-клас на відео

Елегантна і красива листівка на Новий рік 2018, виготовлена своїми руками в техніці скрапбукинг, стане ідеальним подарунком до зимових свят. Як її зробити в домашніх умовах, розповість детальний покроковий майстер-клас, знятий на відео. Для роботи знадобляться картон, кольоровий папір, дрібні елементи декору, клей, ножиці і величезне бажання зробити для близьких людей щось приємне. Малюки з дитячого саду навряд чи впораються з цією роботою без участі батьків, а ось учні школи цілком осилять завдання самостійно. За бажання листівку можна доповнити якимись своїми елементами, наприклад, приклеїти на вільному місці маленьке фото символу року, що настає, – собаки або намалювати милої собачки від руки десь в куточку на вільному просторі. Такий “бонус” ніяк не зіпсувати композицію і допоможе заручитися підтримкою магічної тварини, що протегує 2018 року.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: як зробити листівку, як намалювати малюнок з вірізуванням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *