Модні зачіски осінь-зима 2014-2015: будь в тренді [draft]Ніщо так добре не підкреслює індивідуальність і жіночність, як ваша зачіска. Одяг і аксесуари можна підібрати будь-хто, а ось волосся завжди було і будуть основною прикрасою дівчини. Наші ради допоможуть вам вибрати не лише красиві, але і модні зачіски для сезону осінь-зима 2014-2015, а фото допоможуть вам приміряти новий образ на себе.

Модні зачіски осінь-зима: коротка стрижка

Як і в минулому сезоні, не втрачають своєї актуальності ультрасучасні стрижки пикси. Вони надають оригінальності рисам обличчя і створюють омолоджуючий ефект. Стрижки нового сезону характеризуються асиметричністю і довгим чубком при короткій стрижці. Добре виглядають як просто укладене волосся, так і легкий мокрий ефект і надання деякої недбалості. Знову набуває популярності стрижа гарсон із зачосом на одну сторону і довгим каскадним чубком. Актуальною також залишається так вподобана багатьом стрижка біб. Які стрижки будуть в моді в 2015 році, вам наочно покажуть наші фото.

Зачіски осінь-зима 2014-2015: середня довжина

Знову повертається в моду каре. Популярними залишаються усі його види, як класичне каре, так і неправдиве. Косий подовжений чубок підкреслить вашу сучасність. Для укладання підійдуть легкі хвилясті локони, мокрий ефект, а також коси, заплетені на бік. Для пишного волосся добре підійде каскад з чіткими прямими лініями. Знову в тренді і стрижка драбинка, яка вражає різноманітністю варіантів укладання.

Модні зачіски осінь-зима 2014-2015: довге волосся

Довге волосся у всі часи користувалося популярністю у жінок і викликало трепет і захоплення чоловіків. Довгі локони – це не лише красиво і романтично, але і завжди цікаво і незвично, адже існує так багато варіантів. Особливо модні зачіски 2015 року (фото нижче) :

  • кінський хвіст;
  • недбалі локони;
  • кіски;
  • пучок;
  • стиль 60-х.

Як у попередні сезони, так і в наступний, кінський хвіст – одна з популярних зачісок для власниць довгого волосся. Модним є як високий хвіст, так і низький, який можна обхопити декількома гумками по усій довжині, надавши більшій оригінальності. У життя модниць повертаються і всім відомі мальвинки, коли передні пасма стягуються у високий хвіст, а інше волосся залишається розбещеним. Новою варіацією кінського хвоста є переплетення передніх пасм і використання замість гумки натурального волосся, додавання дрібних кісок або хвилястих пасм.

Будьте собою

Природність як ніколи в ціні, і легка недбалість у вашому стилі буде на піку популярності. Новий сезон підтримує в моді мокрий ефект волосся, недбале укладання і різні хвилі. Цікавим буде поєднання прямого волосся і окремих хвилястих пасм.Різні коси і переплетення волосся ніколи не втратять своєї популярності, майбутній рік не буде виключенням. Високий або низький пучок зібраного волосся підійде як для повсякденного образу, так і для святкового вечора.

Які зачіски будуть в моді в 2015 році?

Тенденції відрізняються і деякими нововведеннями в порівнянні з 2014. Так, наприклад, модними стають індійські зачіски, використання обруча і хустки для оригінальності, а також прямий проділ для довгих і середньої довжини волосся.
Експериментуйте, і ви завжди виглядатимете на усе 100%!


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *