Як принести задоволення в сексі?



Хочете уразити свого партнера, видавши щось незвичайне, відверто еротичне і дуже збуджуюче? Тоді, милі дівчата, Ви потрапили за адресою: тут буде розказано про те, чим можна принести величезне задоволення своєму партнерові перед інтимною близькістю, щоб вона заграла новими фарбами і була дуже незвичайною і чуттєвою.

Приготуйте ароматизовану ванну.

Найбільш чуттєвий вихід, який, між тим, сподобається і Вам, і Вашому хлопцю – це приготувати йому ароматизовану ванну. Три краплі сандалової олії, три краплі лавандового і дві краплі олії пачулі – і ефект буде приголомшливим! Лаванда розслабить Вас з Вашим другом, а пачулі і сандал дадуть незвичайну чутливість. Приємний аромат такої ванни теж дасть свій ефект: Ви будете раді, почавши еротичні ігри ще в теплій ванні.

Ефект несподіваності

Не варто забувати про ефект несподіваність: в такому ключі чоловікові може сподобатися практично все, що завгодно. Тихо підійдіть ззаду і по-свійському залізьте рукою до нього в кишеню брюк, намацавши в штанях член, що самотньо лежить. При цьому, якщо Ви поєднуватимете хтиві погладжування з дещо розв’язними і крапельку розпусними пропозиціями – його ерекцію Ви відчуєте відразу. Якщо Ви наодинці – продовжити можна минетом або тим, що йому повідали на вушко. Якщо Ви в людному місці – постежте, як він квапитиметься дотягнути Вас до ліжка.

Еротичний масаж

Незвичайний масаж теж зробить свій внесок у Ваші сексуальні стосунки. Для масажу можна використати не лише руки, дорогі дівчата! Ваше чисте голе тіло, торкаючись і погладжуючи Вашого голого партнера, доставить йому ні з чим не порівнянні емоції. Тайський еротичний масаж, між іншим, ґрунтується саме на подібній техніці попещувань за допомогою усього тіла. Головні правила масажу – не давати хлопцю розпускати руки, поки Ви не дозволите і не торкатися його статевого члена. Так він накопить величезну кількість сексуальної енергії, що вимагає виходу! Тайські масажистки після своїх масажів зазвичай дають клієнтам вибір: секс або сон. Давши волю своєму партнерові, Ви ще не раз позаздрите тайським дівчатам білою заздрістю!

Методів доставити партнерові ні з чим не порівнянне задоволення дуже і дуже багато. Вам слід підключити фантазію і згадати, що саме подобається Вашому партнерові найбільше. Тоді Ви зможете урізноманітнити своє статеве життя, не користуючись чиїмись радами, а давати їх оточенню самі! Стати відмінною коханкою Вам допоможе в першу чергу величезна уява!


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: чому не получаю задоволення ввд сексу, як принести задоволення хлопцю під час сексу

Коментарі 1 коментар

  • Як на мене, запорука хорошого сексу – наявність почуттів. Якщо вони є, то партнер намагається принести задоволення іншому навіть більше, ніж отримати сам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *