Як зробити з паперу рамку для фото?Добре зроблений знімок здатний надовго зберегти в нашій пам’яті ту або іншу цікаву подію. Але будь-яка хороша річ вимагає відповідної оправи. Звичайно, можна придбати готову рамку для фото, але набагато приємніше змайструвати її з паперу своїми руками, залучивши до цього зайняття дітей. Подивіться як зробити дракона з паперу, спробуйте утілити в життя.

Щоб зробити рамку для фото з паперу треба:
– щільний кольоровий папір або тонкий картон;
– лінійка;
– олівець;
– ножиці;
– канцелярський ніж;
– клей.

З щільного кольорового паперу виріжте рамку за розміром фотографії. Форма рамки може бути самою різною – прямокутною, квадратною, круглою, овальною. Добре буде виглядати рамка неправильної асиметричної форми. Розмір рамки зробіть дещо більшим, ніж фотографія.

З листа картону іншого кольору виріжте таку ж за формою фігуру, але дещо більшого розміру (приблизно на сантиметр по усьому контуру).

Із зворотного боку першої фігури відмітьте олівцем місце для розміщення фото. При цьому товщина рамки має бути приблизно однаковою з усіх боків. По намальованому контуру гострим канцелярським ножем або ножицями виріжте місце для фотографії. Аналогічним чином зробіть такий же виріз в другій заготівці.

Першу частину рамки прикрасьте за допомогою аплікації, використовуючи кольоровий папір або мереживо. Досить зробити обрамлення по одному з верхніх кутів рамки. Прикріпіть аплікацію так, щоб край її при загині зайшов за краї рамки. Загнуту частину паперової аплікації або мереживо прикріпите до виворітної сторони рамки клеєм, притисніть пальцями і почекайте, поки клей підсохне.

Акуратно склейте між собою обидві різноколірні заготівки рамки. Нанесіть клей на зворотну сторону меншої заготівки, рівномірно розподіливши по поверхні. Прикладіть до цієї поверхні другу заготівку лицьовою стороною, щоб вирізи для фотографії поєдналися. Покладіть деталі, що сполучаються, під невеликий вантаж.

З чергового аркуша щільного паперу виготовте кишеню для фото. Для цього виріжте фігуру по розмірах рамки. Розмітьте місце під фотографію, поєднавши рамку з листом і перенісши на лист фігуру. Додайте до контура приблизно по 1 см з кожного боку. На краї конверта нанесіть клей і приєднайте до зворотної сторони рамки. Після висихання клею вставте в рамку фото.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: як зробити рамку для фото своїми руками, як зробити рамку з паперу

Коментарі 1 коментар

  • Все так доступно описано. І матеріали такі, які знайдуться в кожній хаті. Спробую з своєю малечею виготовити щось подібне. Тим паче що така рамочка буде єдина і неповторна :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *