Як швидко вивчити великий вірш, англійський віршРозучування віршів ще з малих років покликане розвивати в людині пам’ять, учити краще і красивіше виражати свої думки, ну і звичайно бути ближче до мистецтва і культури. Але іноді багато творів не так легко даються для запам’ятовування. Для того, щоб цього не відбувалося необхідно вибрати для себе найбільш відповідний спосіб, що дозволяє швидко вивчити вірш. У людини працює два види пам’яті, які можна використовуватися при розучуванні віршиків і великих творів, це зорова, кінетична і слухова. І залежно від того яка з них краще розвинена і треба вибирати метод вивчення віршів. А для швидшого запам’ятовування краще підключити декілька. Приступати до розучування будь-якого навіть не дуже невеликого твору, для отримання кращого результату, необхідно в спокійній обстановці і так, щоб не заважали сторонні шуми.

Як швидко вивчити великий вірш

Існують різні способи швидко вивчити вірш. Але, якщо необхідно швидко вивчити великий вірш, то краще скористатися методом впливу на усі види пам’яті. Для цього необхідно приступати до розучування у декілька етапів:

В першу чергу вірш кілька разів читається вголос з інтонацією і з великою увагою. В цьому випадку включається відразу дві пам’яті зорова і слухова. Потім беремо чистий аркуш і на нього кілька разів переписуємо необхідний твір. Таким чином, починає працювати кінетична пам’ять, яка також досить у багатьох людей найбільш розвинена. Після цього вірш візуально розділяється на декілька уривків, так щоб кожен з них був закінченим по сенсу. У наступному етапі кожну виділену частину необхідно розібрати окремо і візуально створити образи або ситуації, що відповідають їй. Ділити краще всього на строфи. Потім після ретельного розбору, текст знову необхідно прочитати вголос, ретельно вдумуючись в рядки. Після чого закриваємо книгу з твором і намагаємося дістати з пам’яті інформацію, яку запам’ятали.

Швидко вивчити складний вірш, можна також використовуючи наступну технологію:

Читаємо вірш вголос для розуміння того про що в нім йде мова і його сенсу. Після чого починаємо розучування по рядках. Це робиться по наступному алгоритму. Читаємо перший рядок вголос двічі і потім відтворюємо її по пам’яті, після чого додаємо ще один рядок, знову все читаємо і промовляємо вголос вже без книги. Так поступово вивчаємо увесь вірш. За бажання також можна розучувати, розділяючи вірш на два рядки або куплети. Краще всього вірші учити перед сном, а уранці знову прочитати і повторити по пам’яті.

Також, завдяки, численним дослідженням і глибокому вивченню можливостей пам’яті, такого великого психолога, як Герман Эбінгауз, було з’ясовано, що для запам’ятовування на довгий час необхідно періодично, через певні проміжки часу, повторювати вивчений твір.

Як швидко вивчити англійський вірш

Усі твори в оригіналі читати і учити набагато цікавіше і захоплююче, тим більше, якщо це, наприклад, Ромео і Джульєта. Але для того, щоб навчитися з легкістю швидко вивчити англійський вірш, необхідно набратися досить великий запас терпіння і розвинути в собі трохи більше посидющості. Досить ефективним і нескладним способом розучування віршів на англійському є виконання наступних дій: Після того, як вірш прочитаний, його необхідно переписати, робиться це для кращого сприйняття тексту. Потім з твору виписуються усі слова, які ви раніше не зустрічали, переводяться, і розучується їх правильна вимова. Після чого вірш необхідно перевести і зрозуміти для себе його сенс. Наступним етапом є повторне повне прочитання вірш вголос. Потім так само, як твір українською мовою, англійський вірш розучується за рядками або строфами.

Розучування англійських віршів дуже корисний і хороший прийом при вивченні англійської мови для початківців. Він допомагає краще запам’ятовувати слова і сприймати англійську мову на слух.

Як вивчити вірш швидко дитині

Для того, щоб дитині було легше учити вірші для початку його необхідно зацікавити в процесі. Для цього вірш треба читати йому ритмічно і з вираженням, а також, згодом, учити його це робити самостійно. Перед заучуванням дуже важливо розібрати і пояснити малюкові усі незнайомі йому і незрозумілі слова. Також можна попросити дитину розповісти, що він зрозумів з вірша. Після чого можна приступати розучувати з дитиною вірш по рядках. Роблячи невеликі перерви між розучуванням для відпочинку. Краще всього дитина засвоює нову інформацію в ігровій формі, тому для того, щоб допомогти вивчити вірш швидко дитині дуже добре використати його асоціативну пам’ять. Це робиться таким чином: Вірш читається і розбирається разом з дитиною. Після цього розбивається на окремі шматочки, в яких вибираються моменти, які можна показати руками. Потім при наступному читанні по уривках дитина повинна показати рухом, моменти, що являються в нім ключовими. Після чого до прочитання вірша підключається сам малюк, який повторює кожну фразу за дорослим і одночасно виконує асоціативні рухи. На наступному етапі дитина вже сам без сторонньої допомоги намагається розповісти розучений вірш.

Асоціативні рухи покликані допомогти дитині краще зрозуміти вміст тексту, а також познайомити з навколишніми явищами. Для різноманітності і підвищення інтересу у дитини до розучування віршів бажано також періодично міняти способи вивчити вірші. Так, наприклад, можна скористатися наступним, також досить ефективним і захоплюючим для малюка, методом: Саджаємо дитину за стіл і даємо йому папір і кольорові олівці. Після чого вірш один раз читається і потім розділяється на смислові уривки. Після прочитання кожної частини моменту дитин4 просимо намалювати асоціативну картинку, причому, чим простіша вона буде, тим краще. Після чого вірш знову читається по частинах і паралельно розбирається з дитиною по картинках 


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: як швидко вивчити вірш на англійській мові, як швидко вивчити вірш з англійської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *