Як одягнутися нареченому на весілля

Весільна мода переважно тяжіє до класичних варіантів, перевірених часом і цілими поколіннями женихів і наречених. Але якщо жіночі сукні дають простір для уяви, то чоловічий весільний костюм передбачає деякі правила вибору і шкарпетки. Одягніться в класичному стилі. Для традиційного весілля краще всього підійде класичний варіант брючного костюма або костюма-трійки. Чорний колір, як і раніше, залишається актуальним у весільній моді, проте конкуренцію йому цілком можуть скласти графітно-сірі, темно-сині або коричневі відтінки. Якщо проведення весілля планується на літній час, доречний буде світлий костюм, який не повинен, проте, співпадати за кольором з сукнею нареченої. Тому оптимальним буде вибір перлинно-сірих або кремових тонів.

Надіньте на весілля чорний фрак. Ця модель здавна вважається класичним різновидом чоловічого весільного костюма і вимагає своїх тонкощів у носінні. Короткий спереду фрак з довгою задньою полою краще всього підійде чоловікам атлетичної статури з вузькою талією і стегнами. До нього необхідно підібрати брюки без закотів. Носіть смокінг лише з білою сорочкою. Пам’ятайте, що смокінг значно відкриває груди свого власника і привертає до них увагу. Тому особливо ретельно необхідно поставитися до вибору сорочки і краватки. Смокінг допускає деякий шик і франтівство. Доповніть образ білим шовковим жилетом або скромною бутоньєркою на атласному лацкані.

Виберіть подовжений однобортний сюртук на чотирьох ґудзиках, якщо ви прихильник класичного і навіть консервативного стилю в одязі. Сюртук вимагає лаконічності у виборі аксесуарів і скромності усього вигляду. Краще всього сюртук сидітиме на струнких чоловіках високого зросту. Віддайте перевагу нетрадиційному образу. Зараз багато молодят, бажаючи зробити весільну урочистість по-справжньому незабутньою, відходять від традиційних штампів у виборі костюма або місця одруження. Для тематичного весілля підійде стиль панка, вампіра або американського гангстера 30-х років – меж для фантазії тут бути не може. Головне, щоб костюми жениха і нареченої гармоніювали один з одним, підтримуючи єдиний вибраний стиль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *