Дивні бульбашки в горлі, що це? [draft]Здорове горло – запорука здоров’я всього організму. Все тому, що його хвороби часто стають початком захворювань травного тракту і кишківника. Горло в нормальному стані має бути однорідного рожевого кольору. Наявність будь-яких змін у слизовій оболонці й поява новоутворень на ній повинні Вас насторожити. Особливо якщо в горлі Вашої дитини з’явилися бульбашки. Спробуємо розібратися чому в горлі з’явилися бульбашки і про що вони свідчать.

Часті причини появи бульбашок у горлі дитини

Часто поява бульбашок – це симптом. Деякі з хвороб лікуються легко і просто, інші ж вимагають оперативного втручання медиків. Під простою бульбашкою або прищиком може ховатися вірус або бактерія, які призведуть до розвитку серйозної хвороби.

Побачивши бульбашки, пухирі або прищі в горлі дитини Ви повинні негайно звернутися до лікаря. Будь-які висипи можуть свідчити про хронічне запалення, абсцес, ангіну і навіть бактерійну інфекцію. Однак ми перерахували найстрашніше. Часто вони свідчать про звичайне респіраторне захворювання. Давайте розглянемо найбільш часті дитячі хвороби, симптомом яких стануть бульбашки в горлі.

Ангіна

Напевно кожна мама стикалася з цією хворобою. Вона пов’язана з болем у горлі, підвищеною температурою і загальною інтоксикацією організму. Буває ангіна двох типів: фолікулярна і герпетична.

Під час фолікулярної ангіни у дитини на мигдалинах з’являються бульбашки, які запалюються і спричиняють біль під час ковтання. В цьому випадку їх називають “фолікулами” або “лімфатичними вузлами”. В них усередині накопичується лімфатична тканина і це викликає запалення, в результаті якого на кінці бульбашки з’являється гнійник.

Герпетична ангіна проявляється характерними прозорими бульбашками на задній стінці глотки. Їх може бути дуже багато і викликана ця хвороба, найчастіше, вірусами і бактеріями, особливо стафілококом і стрептококом. Основними симптомами цього захворювання буде висока температура і біль під час ковтання. Найбільш показовими з них є нудота, блювота і біль у животі.

Фарингіт у горлі

Фарингіт – це не хвороба, а її наслідок. В основному виникає після гострих респіраторних захворювань. Він небезпечне, але вимагає особливого підходу і обережності. Головним симптомом фарингіту будуть прозорі бульбашки на горлі у дитини. Вони наповнені лімфатичною тканиною і утворюються в останні дні хвороби.

Не варто зайвий раз панікувати. Якщо Ваша дитина хворіла на застуду, продовжуйте призначене доктором лікування і бульбашки в горлі пройдуть через декілька днів. Бажано полоскати горло настоєм з ромашки або содовим розчином.

Якщо Ви побачили бульбашки в горлі дитини, то придивіться, можливо, це просто симптом старої хвороби, і він скоро минеться. Щоправда не варто ставитися до їх появи занадто недбало, адже це може призвести до виникнення серйозніших проблем, які потребуватимуть оперативного втручання медиків.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *