Як натякнути на секс?Як натякнути на секс? Ваші стосунки розвиваються з великим успіхом, і у Вас виникло бажання перейти до їх чергового етапу. І ось Ви виявилися перед дуже складним питанням: як натякнути на секс дівчині або хлопцеві, у тому разі якщо інтимна близькість не виходить спонтанно? Звичайно, в ідеалі було б відмінно, якби все розвивалося само собою, але частенько з’являється нерозуміння, відсутність впевненості, з’являються затиски психологічного характеру і так далі. Найчастіше це трапляється на початковому етапі стосунків. Давайте розглянемо варіанти, які здатні допомогти підштовхнути партнера до сексу.

Як натякнути дівчині на секс? Цілком ймовірно, що дівчина сама хоче мати близькість з Вами, але вона соромиться Вам про це сказати або ж боїться здатися занадто вже доступною. Тому головне в такому питанні – це прояв тактовності. У Вашої дівчини не повинне з’явитися враження, що Ви її просто використовуєте і Вам від неї потрібний один лише секс. Не потрібно говорити у відкриту про секс, демонструвати, що Вам він так сильно потрібний. Як правило, подібні розмови закінчуються сильним скандалом або навіть розлученням. Намагайтеся використати так звані невербальні сигнали: тривалий немигаючий погляд, низький з хрипотою голос, ніжні дотики. Дуже багато дівчат люблять, коли хлопці розглядають їх від ніг до голови. Можете узяти її за руки або обійняти. Якщо видно, що дівчина ці дії схвалює, то продовжуйте. Якщо ж ні, то поговоріть з нею ще на різні абстрактні теми. Ще варіант – розкажіть своїй дівчині яку-небудь любовну історію, проте як би від третьої особи. “Наприклад, мій товариш одного разу раз довго не міг спокусити свою дівчину…”. Дівчина почне уявляти те, про що Ви їй розповідаєте, і стане від цих думок отримувати збудження.

Найкращий спосіб як натякнути дівчині на секс – це постаратися збудити її бажання. Вона сама повинна побажати сексу з Вами. Тут дуже корисними будуть дуже пристрасні поцілунки, ласкаві слова, пристрасні обійми. Застосовуйте свої руки, як можна активніше – погладжуйте їй волосся, груди, стегна і сідниці. Проте не можна занадто квапитися і лізти їй в трусики. Дуже скоро вона не зможе більше чинити опір Вашим ласкам і сама накинеться на Вас або запросить до себе у гості.

Найголовніше – це не квапитися і не боятися. Знайте, що дівчина сама чекає від Вас ініціативи, оскільки чоловік – Ви. Дайте їй ласку і ніжність, і вона відразу відповість Вам тим же. Інакше у Вас нічого не вийде, і Вам доведеться викликати повію.

Як натякнути хлопцеві на секс? Набагато рідше буває протилежна ситуація – дівчина готова до сексу, вона цього бажає, а хлопець не робить ніяких рухів в цьому відношенні. Дівчата можуть посилати чоловікам відверті сигнали невербального типу. Проте представники сильної статі часто ігнорують або неправильно тлумачать подібні сигнали, а іноді і зовсім їх не помічають. Як все-таки дівчині вийти з цієї ситуації, і натякнути хлопцеві на секс, так, щоб нарешті він зрозумів, що прийшла пора активно діяти? Чоловіки, звертайте увагу на невербальні сигнали жінок!

Намагайтеся частіше торкатися до свого чоловіка, брати його за руку, притискатися до нього, приміром, коли їдите в автобусі. Не намагайтеся уникати дотиків і обіймів з його боку. Чим частіше торкатимуться Ваші тіла, тим частіше чоловіка відвідуватимуть думки про секс. Частенько одяг жінки може дуже явно розповісти чоловікові чого бажає жінка. Надіньте дуже коротку спідницю, йдучи на побачення, щоб було видно ваші спокусливі ніжки, або блузу з мереживами, під якою ваше тіло просвічуватиметься. Тільки ні в якому разі не приходьте напівголою: нехай перед чоловіком залишиться загадка, нехай перед ним буде відкрита тільки частина Вашого тіла, а іншу частину нехай домальовує його уява.

Намагайтеся також використати невербальні жести: тривалий погляд, який ковзає по усьому тілу Вашого чоловіка, розслаблена поза, постійне перекидання ноги на ногу, особливо, якщо Ви в міні-спідниці. Продемонструйте йому родимку або татуювання на одному з недоступних для навколишніх поглядів місць. Якщо Ваш чоловік не зовсім дурень, він зрозуміє Ваші натяки.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: як натякнути хлопцеві що я його хочу, як натякнути хлопцеві на секс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *