Чому чоловіки люблять оральний секс?Кожній жінці відомо те, що чоловікам подобаються оральні пестощі. Жоден чоловік не встоїть перед пропозицією зробити йому мінет – це дуже приємно для кожного чоловіка. Але в чому ж причина? Невже жіночий рот настільки вправний, що здається чоловікам кращим, аніж більше фізіологічна піхва?

Річ у тому, що для того, аб подарувати чоловікові нестримне фізичне блаженство, жінка повинна мати чималий досвід і відмінну підготовку – тільки тоді її мінет зведе з розуму будь-якого її статевого партнера. Та якби справа була тільки в цьому, хлопці не пропонували б оральний секс недосвідченим дівчатам. Значить, причина в чомусь іншому. Виявляється, мінет у виконанні жінки – це все одно, що освідчення в коханні мовою сексу. Чоловік відчуває насолоду не лише і не тільки фізично, як морально, йому приємно, що його статевий орган відчуває турботу, ласку, є центром уваги для партнерки. Люблять його чоловіки насамперед саме через це.

Секрети майстерного мінету

В оральному сексі є немало секретів і тонкощів, очевидних або завуальованих. Про них варто розповісти детальніше – щоб недосвідчені в сексуальному житті дівчата могли радувати своїх хлопців, не здійснюючи грубих і необачних помилок. Отже, озглянемо поради з майстерного мінету. Перша з помилок, що трапляються, відбувається, звичайно ж, від міцно укоріненого значення слова ” смоктати”, вживаного у цьому контексті. Звичайно, легкі посмоктування час від часу збуджують чоловіка понад міру, проте ж методичне і монотонне розтягання цього процесу на усю тривалість орального сексу виглядає так, ніби Ви вирішили подоїти корову. Є спеціальна техніка мінету, під час якої член необхідно саме смоктати, але без відповідної підготовки, досвіду і знань Ви лише насмішите свого партнера. Смоктати чоловічий член – поняття не буквальне, радше варто виконати погладжування і ласкаві рухи язиком і губами, адже це приємніше, ніж постійний вакуумний затиск. Наступна помилка не менш поширена і походить швидше від недосвідченості і недостатньої координації рухів при оральному сексі. Як мовиться в знаменитій анекдотичній фразі, “Немає повісті сумнішої на світі, ніж повість про укус під час мінету”.

Насправді, смішного в цьому мало. Якщо зачепити або прикусити зубами член під час інтенсивних рухів головою, можна завдати Вашому партнерові серйозної травми, іноді небезпечної не лише для його статевої системи, але і для життя! Хоч це і рідкісні випадки, але почасти вони теж трапляються. Набагато частіше недосвідчені дівчата просто забувають, що голівка дещо ширша за основу пеніса, і мимоволі торкаються її краєчків зубами. Милі дівчата, повірте: це досить неприємно. Якщо зачепити зубами за вуздечку статевого члена, буде просто нестерпне боляче. Будьте обережні, роблячи Вашому коханому мінет: адже він спрямований на те, щоб зробити йому приємно, а не заподіяти пекельного болю. Стежте за своїми зубами і будьте акуратні. У разі потреби можна потренуватися на вареній морквині: вона досить м’яка, щоб при зачіпанні її зубами на ній залишалися сліди і борозни. Вчіться і робіть висновки!

А цю помилку іноді допускають і досвідчені коханки. Чи то пориві пристрасті, або в просто з необережності – неважливо. Головне – вони забувають, що, окрім ніжного рота, у них є ще і теплі ручки, які своїми торканнями здатні творити з чоловічим тілом дива. Повірте, милі дівчата: як би старанно Ви не працювали ротом, Ви не зможете досягти потрібного ефекту, якщо Ваші руки покірно лежатимуть на колінах. Гладьте, обмацуйте, пестіть, легенько торкайте – все у Ваших руках! Жіночі руки під час орального сексу будуть доречні абсолютно скрізь – експериментуйте і знаходьте те, що подобається саме Вашому партнерові найбільше. І, нарешті, груба помилка жінки після мінету – піти випльовувати сперму. Чоловікові це дуже неприємно, і все, чого Ви досягнете з а допомогою мінету, буде знівельовано в одну мить. Сперма нешкідлива для Вашого здоров’я, венеричні ж захворювання орально не передаються (якщо, звичайно, у Вашій ротовій порожнині і стравоході немає відкритих ранок, що кровоточать).

Те, що смак сперми іноді буває неприємний, легко можна витерпіти. Уявіть, що було б, якби чоловік після кунілінгусу пішов полоскати рот, чистити зуби і жувати гумку? Вам було б настільки ж образливо, наскільки образливо чоловікові, чию сперму зливають в унітаз. Якщо Ви не в змозі проковтнути сім’я свого партнера , то хоч би виплюньте грамотно, показавши йому усю свою любов і бажання продовжувати з ним сексуальні стосунки. Випустіть сперму з кута рота, щоб вона з підборіддя стекла Вам на груди – і в цей час масажуйте свої молочні залози, розтираючи по них сім’я свого кавалера. Повірте, подібне видовище матиме приголомшливий ефект. Якщо Ви не допускатимете цих помилок – Ви, щонайменше, партнерові боляче або неприємно. А вивчити тонкощі майстерно мінету Ви зможете досить просто – різні цікаві методики можна легко знайти на просторах Інтернету!


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: оральний секс, секс оральний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *