Як оформити візу в Європу

Якщо у вас намітилася поїздка в Європу, то для вільного переміщення по країнах шенгенської угоди, необхідно отримати візу. Багатьох лякають оповіданнями про величезні черги, жорсткі вимоги і відмови, але якщо усі етапи пройти правильно, то ніякі ускладнення вам не страшні. Корисні поради від цікавого сайту вам в допомогу.

Оформляємо візу в Європу

Запишіться на співбесіди в консульство тієї країни, яку мають намір відвідати в Європі. Деякі посольства зараз користуються аутсортингом, скоротивши штат операторів і підписавши угоду із спеціальними компаніями. У зв’язку з цим вам треба буде заплатити деяку комісію, щоб записатися на прийом. Дату співбесіди призначте заздалегідь, за декілька тижнів до планованої поїздки.

Заповніть анкету для отримання візи в Європу. Її можна викачати з сайту посольства або отримати біля будівлі консульства. Також бланки анкети можна отримати в туристичному агентстві. Відповідати необхідно на усі питання в анкеті англійською мовою або на мові держави, в яку плануєте поїхати.

Зберіть пакет документів, необхідний для оформлення візи. Представте довідку з роботи або навчання на фірмовому бланку організації, в ній має бути вказана заробітна плата і займана посада. У довідці повинно бути відмічено, що на увесь період поїздки за вами зберігається оклад і місце роботи.

Якщо ви приватний підприємець, то пред’явіть свідоцтво про реєстрації і податкову декларацію. Доведіть свою платоспроможність. Для цього отримаєте довідку у банку про наявність рахунку, заручитеся фінансовою підтримкою третіх осіб, а також підтвердіть наявність у вас квартири, машини або іншого майна.

Отримайте медичний поліс у будь-якій страховій компанії, який повинен мати мінімальне покриття в 30 тисяч євро. Зробіть кольорові фотографії, обов’язково уточніть в посольстві їх формат. Завірте нотаріально усі документи, які подаєте в консульство. Якщо ви відвідуєте країну на запрошення друзів або родичів, то в посольстві можуть зажадати доказу близького знайомства або близьких стосунків. Приготуйтеся до того, що вас будуть “допитувати” з цього питання, аж до пікантних подробиць. Якщо є фотографії або відеоматеріали, що підтверджує ваші слова, то візьміть їх з собою на співбесіду.

Пройдіть співбесіду в посольстві. За наявності у вас повного пакету документів, зібраного за правилами, що пред’являються, то консульство не має формальної основи для відмови в наданні візи. Сплатіть консульський збір за оформлення візи в Європу.

vizu lviv, як заберемініти, oformyty vizu v tschehiu ua, vidkrutu vizy lviv

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *