Як підняти висоту машини: кліренсУ районах, де взимку випадає багато снігу, вже давно стало актуальним питання про збільшення дорожнього просвіту автомобіля. Ця необхідність зберігається і влітку при експлуатації автомобіля на грантових дорогах поганої якості.

Щоб підняти авто, знадобиться:

– набір ключів;

– набір вкладишів під опорні чашки;

– відрізок труби;

– проникаюче мастило.

Заженіть автомобіль на яму. За допомогою домкрата підніміть передню частину автомобіля, потім зніміть передні колеса. Складіть колісні гайки в коробочку, щоб вони випадково не загубилися. Відкрийте капот і за допомогою відповідних ключів відверніть кріпильні гайки опорних чашок передніх стійок, очистіть від бруду, що накопичився, посадочне місце опорної чашки. Демонтуйте передні стійки. Для цього, за допомогою відповідних голівок торцевого ключа, відверніть кріпильні гайки. Для зменшення зусиль на ручці ключа, користуйтеся важелем з короткого відрізку труби і змащуйте різьбові з’єднання проникаючим мастилом. Якщо доступ до голівки болта стійки неможливий, зніміть гальмівні супорти і підвісьте їх в колісній ніші за допомогою шматків товстого дроту.

Намагайтеся не підвішувати супорти на гальмівних шлангах, щоб уникнути їх ушкодження. Від’єднайте гальмівні шланги від стійок. Витягніть стойку акуратно, щоб не порвати пильовики приводів і не подряпати переднє крило шпильками верхньої чашки. Для цього заведіть нижню сторону стійки під кузов, а верхню виводьте назовні. Коли верхня чашка покажеться повністю, витягнете стійку на себе. Аналогічним чином витягніть другу стійку. Очистіть верхні чашки і нижні кронштейни від дорожнього бруду за допомогою металевої щітки. Можна, звичайно, просто віддати стійки на автомийку і помити їх цілком. Цей спосіб більше витратний, але і вам приємніше працюватиметься з чистими деталями. На шпильки верхніх чашок стойік наверніть проставки з комплекту вкладишів для збільшення дорожнього просвіту, затягніть їх за допомогою ключа і надіньте на встановлені проставки гумові кільця або металеві, такі, що поставляються в комплекті для збільшення дорожнього просвіту.

Можна скористатися і іншим більше трудоємким варіантом, що вимагає заміни шпильок на довші. Все залежить від того, який набір ви зможете знайти. Встановіть передні стійки в зворотному порядку демонтажу. Поставте зняті гальмівні супорти і встановіть передні колеса. Опустіть передню частину машини. Спустіться до ями і розслабте кріпильні болти сайлентблоків передніх важелів. Болти не мають бути затягнуті і повинні дозволяти сайлентблокам вільно провертатися. Мета – потрібно трохи провернути сайлентблоки, щоб вони не були натагнуті, коли машина стоїть на рівному майданчику, інакше вони дуже швидко порвуться.

Проїдьте на машині біля гаража, далеко від’їжджати не потрібно, мета – щоб колеса зайняли нормальне положення. Це пов’язано з тим, що при відриві коліс від землі зменшується колія, а коли ви опустите машину, колеса упиратимуться в підлогу гаража, і не дадуть пружинам просісти до їх нормального робочого положення. Затягніть кріпильні болти сайлентблоків. Повторіть усі дії із задньою підвіскою. Стійки задньої підвіски у більшості випадків влаштовані аналогічно до передніх. Якщо задня підвіска з пружинами, вам досить підкласти гумові кільця під пружини і повторити операцію з сайлентблоками, тільки не треба буде виїжджати, оскільки колія коліс на підвісці постійна. Обов’язково зробіть розвал-сходження.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: підняти авто, як визначити кліренкс дорожнього просвіту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *