Як повернути браковану шубу в магазин

Роблячи покупку, особливо вартісну, ми розраховуємо на те, що користуватимемося товаром довго. Проте як часто ми переживаємо розчарування від того, що куплена річ виявляється бракованою! Це стосується і речі, яку жінки дуже люблять ніжно – шуби. Підкажемо, як повернути шубу, і як обирати лише якісний товар Чи можна повернути шубу в магазин?

Щоб повернути браковану шубу в магазин, треба:

  • написати заяву;
  • зробити незалежну експертизу;
  • заручитися допомогою юриста.

Вибираючи натуральну шубу, зверніть увагу на стан хутра і якість пошиття. Хутро має бути з густим підшестком, блискучим і однорідним. На виробі не повинно бути залисин, волоски не повинні випадати, внутрішня сторона шкірки (міздра) не має бути занадто сухою або дуже тонкою, а також вона має бути білого кольору, а не жовтого. Проведіть по хутрі проти шерсті рукою – на ній не повинно залишитися волосків. Зімніть край шуби – він має бути досить м’яким. Загляньте шубі під підкладку. Виробники, яким нічого приховувати, не зашивають нижній шов на подолі, тому ви завжди зможете оцінити те, наскільки акуратно зшита шуба. Шви мають бути рівні, ніяких дірочок в шкірках бути категорично не повинно, шкірки, навіть у тому випадку, якщо шуба зшита по методу “в розпуск”, мають бути однорідними.

Отже, ви купили шубу, і вона виявилася бракованою. Для того, щоб повернути шубу в магазин, вам треба зробити декілька простих дій. Під час купівлі шуби обов’язково візьміть і збережіть на увесь час гарантійного терміну чек, гарантійний талон і інші квитанції, які вам видадуть в магазині. Якщо вам доведеться повертати шубу, це серйозно полегшить вам процес повернення. Після виявлення браку ідіть в магазин негайно і напишіть заяву про повернення. Претензії на словах пред’являти безглуздо – цим ви собі не допоможете. Добросовісному продавцеві буде досить заяви і пред’явлення чеків. Якщо ж продавець недобросовісний і почне затягувати з поверненням грошей, робіть наступний крок – незалежну експертизу, і її результати додайте до заяви.

Якщо недобросовісний продавець знову спробує затягнути повернення грошей – йдіть до юриста. Юрист допоможе вам скласти грамотну заяву до суду і консультуватиме під час судового процесу. У результаті продавець повинен буде вам повернути гроші за браковану шубу, витрати на експертизу, послуги юриста і моральний збиток. Найчастіше поява юриста в магазині діє на недобросовісного продавця адекватно, і до суду справа не доходить. Шуби краще купувати в солідних фірмових магазинах. Пам’ятайте, що хороша шуба не може коштувати дешево. До того, як йти в магазин з претензією, ви можете отримати безкоштовну консультацію в місцевому відділі захисту прав споживачів. Тепер на питання, чи можна повернути шубу в магазин і повернути гроші за шубу, ви можете відповісти ствердно.

чи можна повернути шубу, магазин з шубами в рівному в люби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *