Малюнок на 23 лютого для дітей в школу і дитячий сад для подарунка папі. Як поетапно намалювати олівцем або фарбами малюнок на тему 23 лютого для конкурсу [draft]У школах і дитячих садах напередодні Дня захисника Вітчизни проводять виставки і конкурси дитячої творчості. На них хлопці демонструють свої оригінальні роботи – малюнки на тему 23 лютого, виконані олівцем і фарбами. Зображують зазвичай військову техніку, батальні сцени, солдатів і інші сюжети, безпосередньо пов’язані з армійським життям. Такого ж плану малюнки використовують як подарунки до 23 лютого для пап, дідусів, старших братів, дядьком і інших родичів, друзів і близьких чоловічої статі. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина теж зробила щось подібне, скористайтеся радами наших поетапних майстер-класів. Вони розповідять, як швидко і без зусиль намалювати красиве, яскраве зображення, яке стане прикрасою мужнього і благородного чоловічого свята.

Малюнок олівцем поетапно для дітей – подарунок папі до 23 лютого

Для папи на 23 лютого дитина може підготувати відмінний подарунок – малюнок олівцем на військову тему, створений своїми руками. Як його зробити, розповість поетапний майстер-клас. Особливих складнощів в цій роботі немає і з нею впораються навіть діти, що не мають яскраво вираженого таланту художника. Готова робота вийде дуже помітною і, однозначно, сподобається батькам, а у малюка обов’язково виникне бажання зайнятися малюванням серйозніше.

Необхідні матеріали для дитячого поетапного малюнка на тему 23 лютого

 • аркуш білого паперу середньої м’якості формату А4
 • простий олівець HB
 • простий олівець B2
 • стирательная гумка
 • лінійка
 • циркуль

Покрокова інструкція для дітей, як поетапно намалювати олівцем для папи тематичний малюнок

 1. На аркуші паперу зробити попередню розмітку. Простим олівцем HB під лінійку в лівому верхньому кутку провести дві лінії хрест, що визначають напрям польоту. У правому нижньому кутку зробити такий же хрестоподібний нарис і уздовж лінії напряму руху накидати основу для корпусу літака.
 2. Примальовувати крила і хвостову частину. За допомогою стирательной гумки видалити хрестоподібний нарис в лівому верхньому кутку і усі зайві штрихи, розташовані усередині контура корпусу літака.
 3. За допомогою циркуля намалювати в носовій частині пропелер, а на корпусі зображувати кабіну пілота.
 4. Декількома легенями рухами створити видимість людини, що сидить в кабіні. Під крилами зображувати стрілецькі знаряддя. У лівому верхньому кутку накидати силуети двох атакуючих ворожих літаків, згідно з ідеєю композиції, переслідуючих винищувач. Під лінійку намалювати декілька ліній, що імітують політ снарядів. З обох сторін від пропелера зробити 2-3 напівкруглі штрихи, лопатей, що імітують рух. На крилі літака зображувати п’ятикутну зірку.
 5. У кінці олівцем B2 дуже чітко і з легким натиском промальовувати усі зовнішні контури літака. Це надасть малюнку додаткову реалістичність і відчуття руху.

Малюнок на 23 лютого в дитячий сад – як поетапно намалювати танк кольоровими олівцями


Дуже ефектний, яскравий, барвистий, але в теж час простий малюнок можна намалювати кольоровими олівцями на 23 лютого в дитячому саду. Такой симпатичне і привабливе зображення танка підійде для подарунка папі, дідусеві, старшому братові або дядькові, або послужить відмінним експонатом тематичної виставки з нагоди Дня захисника Вітчизни. Щоб робота вийшла акуратнішою, вихователям варто надати допомогу юним художникам і запропонувати їм скористатися шаблоном овалу для нарису контура танка.

Необхідні матеріали для поетапного малюнка танка в дитячому саду

 • білий аркуш паперу формату А4
 • простий олівець
 • набір кольорових олівців
 • стирательная гумка

Покрокова інструкція до простого малюнка кольоровими олівцями на 23 лютого в садку

 1. У центральній частині білого аркуша паперу, відступивши приблизно 5 см від нижнього краю, намалювати великий овал. Це буде основою танка.
 2. Усередині овалу зображувати ще один, але дещо меншого розміру. Згори примальовувати напівкруглу вежу.
 3. На лівій стороні вежі зображувати дуло майбутньої броньованої машини.
 4. Згори вежі зробити нарис люка для танкіста, попереду на корпусі намалювати ліхтар, а усередині маленького овалу зображувати два великих і два маленькі круги. Це будуть гусениці.
 5. Різкими штрихами під танком зробити промальовування землі, біля дула намалювати димок від пострілу, на вежі накидати п’ятикутну зірку.
 6. Прикрасити танк кольоровими олівцями. Круги гусениць затонировать сірим кольором, маленький овал під ними – темно-коричневим. Корпус танка покрити насиченим зеленим відтінком, а зірку заштрихувати червоним олівцем. Зовнішні контури малюнка чітко пропрацювати м’яким чорним олівцем.

Малюнок фарбами на конкурс до 23 лютого в школу


У цьому майстер-класі поетапно розповідається, як намалювати на конкурс до 23 лютого красивий малюнок фарбами на військово-армійську тему. Робота не проста і вимагає часу, усидливості і деяких художніх навичок. Маленьким дітям, тільки відвідуючим дитячий сад, таке завдання доручати не варто. Вони просто не зможуть з ним впоратися в силу відсутності досвіду. А ось учням 1-4 класів зробити такий малюнок цілком вдасться, особливо, якщо деяку допомогу в процесі підготовки нарису олівцем нададуть мама або папа.Необхідні матеріали для шкільного конкурсного малюнка на 23 лютого

 • аркуш білого альбомного паперу
 • простий олівець
 • набір гуашевих фарб
 • кисті

Покрокова інструкція для школярів, як намалювати фарбами на конкурс до 23 лютого тематичний малюнок

 1. Простим олівцем, не занадто натискаючи на папір зробити первинний нарис. У правому верхньому кутку відмітити півколо сонця, що ховається за хмарами.
 2. Зорово поділити лист по горизонталі на навпіл і з право сторони приблизно до середини провести умовну лінію горизонту.
 3. З лівого боку, трохи відступивши від нижнього краю, зображувати контур гострих морських рифів. Майже на тому ж рівні, але справа намалювати контур військового корабля.
 4. Нижню частину листа широкою кистю зафарбувати синьо-блакитною фарбою, небо затонировать ясно-блакитними відтінками, скелі покрити світло-коричневим тоном і дати заготівлі дуже добре висохнути.
 5. Коли зображення стане абсолютно сухим, умочити тонкий пензель в дуже світлу блакитну фарбу і намалювати на морі пінні хвилі.
 6. Корабель зафарбувати сірим тоном, а згори зображувати російський прапор.
 7. Сонячне півколо покрити жовтою фарбою, а під ним сіро-блакитним відтінком широкими мазками зображувати хмари. Знову залишити працю до повного висихання.
 8. Поверх скель накидати простим олівцем літак, а потім зафарбувати його зеленим кольором і зробити червоні відмітки на носі, крилах і хвостовій частині. На корпусі намалювати п’ятикутні зірки.
 9. Коли картина повністю висохне, передати її на конкурс шкільного малюнка з нагоди святкування 23 лютого.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: малюнки фарбами для дітей, малюнок на військову тему

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *