Як поміняти масляний фільтр

Масляний фільтр призначений для поліпшення ефекту різних присадок і збільшення терміну служби олії. Також фільтр позитивно впливає на знос деталей автомобіля. Дізнаємося як поміняти масляний фільтр за допомогою корисних порад.

Міняємо масляний фільтр

Приготуйте усі необхідні для роботи інструменти. Після цього підніміть автомобіль на підйомник або встановіть його на опори. Заберіться під днище машини і знайдіть зливну пробку піддону і масляного фільтру. Не забувайте про те, що багато деталей залишатимуться нагрітими ще довгий час, що може принести Вам масу неприємних моментів. Відкрутіть пробку, через яку зливається олія з масляного фільтру. Далі зніміть кришку і підставте під отвір заздалегідь приготовану місткість. Дочекайтеся, поки уся олія витече. Пам’ятайте, що олія може бути досить гарячою, тому акуратно поводьтеся з місткістю, в яку злита олія. Після цього відкрутіть масляний фільтр і акуратно прочистіть посадочне місце, до якого він кріпиться. Візьміть новий масляний фільтр і нанесіть шар олії на прокладення фільтру. Після цього встановіть її в основу нової деталі, перевіривши надійність закріплення. Почніть закручувати масляний фільтр в основу тієї поверхні, на якій він встановлений. Відчувши, що він торкнувся прокладення, зупиніться. Після цього остаточно закріпіть його, зробивши останній повний оберт. Все, поміняти фільтр у Вас вийшло.

Приберіть з-під автомобіля ємність з олією і усі інструменти. Опустіть машину на землю і зробіть доливку моторного мастила до потрібного рівня. Вставте ключ в замок запалення і заведіть двигун. Уважно подивіться, чи немає де протікань. Після цього заглушіть мотор і дочекайтеся, поки він досить охолоне. Після цього відкрийте капот і перевірте рівень олії по спеціальному вимірювальному щупу. Якщо Ви побачите, що мітка знаходиться нижче мінімального значення, то долийте ще олії. Спочатку після заміни фільтру намагайтеся періодично перевіряти рівень олії. Пам’ятайте, що зливати відпрацьовану олію в каналізацію заборонено. Краще герметично упакуйте її і здайте в спеціальний приймальний пункт. Тепер Ви знаєте як поміняти масляний фільтр на автомобілі. Стежте за станом фільтру.

як поміняти фильтра газ 53, ключ масляних фільтрів, масляний фільтр де знаходиться, новинки в масляних присадках, поміняти олію в машині

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *