Як вибрати хорошу постільну білизну?

зоб29

Красива постільна білизна – що це таке? Що має бути намальоване на простирадлі? На яку подушку приємно лягти щокою? Як не впасти обличчям у бруд, якщо до вас прийшли гості, а ще серйозніше, якщо прийшов гість або гостя і це ваше перше побачення вдома? Як бути упевненим, що ваша постільна білизна – сексі?

По-перше, постільне приладдя має бути новим. Страшенно виглядає стара, запрана і така, що втратило колір постільна білизна, яка годиться тільки для протирання машини. Як зрозуміти, що постільна білизна втратила вигляд? Огляньте на просвіт свої простирадла. Якщо біля країв тканина щільніша, ніж в центрі простирадла, значить, у вас в руках стара постільна білизна. Викидати її не варто, але залиште його для інших цілей, наприклад, завісити одяг під час ремонту. Стара постільна білизна порошить, тканина з часом починає сипати дрібними порошинками, і в квартирі утворюється шар так званого домашнього пилу. Вона м’яка, сіра і збивається клубками. Такі клубки по кутах – ознака старої постільної білизни у вашому будинку.
По-друге, постільна білизна може і має бути модною за кольором і по малюнку. Однотонна білизна в колір шпалер або меблів у вашій квартирі відразу ж підніме ваш рейтинг в очах гостя. Якщо у вас біла білизна, воно має бути або білосніжним, або мати виразний відтінок слонової кістки або ванілі, але ніяк не бути сірого кольору від полинялих чорних штанів.
По-третє, воно має бути за розміром вашого ліжка, тобто простирадло як мінімум повинне закривати край ліжка сантиметрів на 25( це довжина ступні) або навіть більше.
По-четверте, постільна білизна має бути в комплекті, а не різнорідна, коли одна подушка червона, інша зелена, а підковдра взагалі в горошок.
По-п’яте, постільне приладдя має бути виключно чистим, варіант “на нім спали всього лиш один раз” не проходить.
Ну, і останнє – ліжко повинне вам подобатися. Чи купите ви кішок або машинки, не так важливо, головне – вам повинно бути в кайф на нім спати!

Абсолютно не сексі, якщо на білизні видно діри, плями.
Постільна білизна не може мати ніякого запаху, окрім аромату після прання. Куточки і кромки постільної білизни мають бути добре відпрасовані, а ґудзики на місці.
Майте удома пару запасних комплектів постільної білизни, щоб при нагоді шикарно розірвати упаковку і широким жестом застелити розорене після бурхливої ночі ліжко. Дівчата оцінять такий жест, хлопці зрозуміють, що в цьому будинку їх чекали.
Ну, і рада наостанок – проведіть інвентаризацію вашої постільної білизни, наведіть лад у вашій шафі і будьте готові зустріти свою любов, адже зайвого комплекту постільної білизни не буває, запам’ятали?

яка має бути постіль, як вибрати постільну білизну, Якими повинні бути простирадла на вашій постелі

1 Comment on this post

  • Ольга

    грудня 3, 2013 at 8:31 am
    Зараз з'явилася постільна білизна, яка в складі, окрім бавовни, має також бамбукові волокна. Купила вперше, дуже сподобалася вона за характеристиками - легка, м'яка, після прання не втрачає колір.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *
© 2013 Всі права захищені. Автор: Радослава Олійник.
Дизайн та розробка лендінгів (односторінкових сайтів) у Львові.