Маски для обличчя усіх типів шкіри

3201.jpg

Розглянемо універсальні маски для обличчя усіх типів шкіри. Нагадаємо, що ми вже розглянули маски для сухої шкіри, маски для жирної шкіри, маски для нормальної шкіри обличчя. Ви можете приготувати все в домашніх умовах самостійно.

Желатинова маска. Чайну ложку желатину замочити в дуже невеликій кількості холодної води до набрякання і розтопити на водяній лазні. Додати столову ложку свіжого некип’яченого молока і тальку, щоб вийшла рідка кашка. Обличчя заздалегідь змастити товстим шаром поживного крему. Маску наносите пензликом. Не допускайте повного засихання.

Дріжджова маска з соком. 20 грамів дріжджів змішати з 1 ч. ложкою лимонного або журавлинного соку (можна замінити соком ягід порічки, аґрусу). Маска добре очищає, пом’якшує шкіру. М’якшою зробить її і маска з 1 чайної ложки дріжджів, розведених теплою водою або молоком до густини сметани.

Майонезна з медом для усіх типів шкіри. До150 г майонезу додати 1 столову ложку меду і нанести на шкіру обличчя на 20-30 хвилин. Маска чинить стимулюючу дію, але не рекомендується за наявності на обличчі розширених судин.

Картопляна маска для усіх типів шкіри обличчя. Зварити в мундирі одну картоплину, очистити, розім’яти і перемішати з натертим на терці яблуком і столовою ложкою молока. Після зняття маски Ви відразу побачите, як посвіжішає Ваше обличчя.

Яблучна маска. Відварити в молоці одне яблуко. Подрібнити його і в теплому вигляді нанести на шкіру шиї і обличчя на 20 хвилин, а потім змити кип’яченою водою.

Лимонно-жовткова маска для обличчя усіх типів шкіри. Розтерти жовток, додати терту лимонну або апельсинову шкірку, змішати і дати постояти півгодини в закритому посуді. Додати 2-3 краплі лимонного соку і одну столову ложку рослинної олії. Добре змити маску настоєм із зелені петрушки.

Капустяна маска для обличчя усіх типів шкіри. Натерти на терці трохи капусти. До 3-4 ложок кашки додати ложку збитого білку і ложку сметани. Ретельно перемішати до отримання однорідної маси. Якщо у Вас суха шкіра, то треба додати в кашку не білок, а чайну ложку яєчного жовтка і чайну ложку рослинної олії замість сметани. І маска готова. Накласти на обличчя і тримати так 20-25 хвилин. Потім змити теплою, а обполоснути холодною водою. Можна свіжу капусту замінити квашеною. Рецепт аналогічний попередньому.

Хлорофілова маска. 3 чайних ложки дрібно порізаної зелені петрушки змішати з двома чайними ложками сиру. Нанести суміш на обличчя і покрити добре віджатим гарячим компресом. Через 30-40 хвилин змити маску теплою водою. Маска освіжає і заспокоює втомлену шкіру.

Морська маска. Хороша дія на шкіру, що в’яне і після важкого робочого дня: 2 чайних ложки морської солі розвести в невеликій кількості теплої води. Змастити обличчя рослинною олією. Змочивши кінчики пальців розчином, круговими рухами масажувати (впродовж 2-3 хвилин, кілька разів змочуючи пальці) шкіру, поки не утворюється емульсія. Зробити послідовні декілька компресів з тканини або вати, змочених цим же розчином. Обтерти обличчя сухим рушником.

Морквяна маска для усіх типів шкіри. Столову ложку вершків розтерти з одним яєчним жовтком, додати чайну ложку морквяного соку. Знімати таку маску рекомендується ватним тампоном, змоченим рослинною олією. Добре обполоснути обличчя після цієї маски настоєм шипшини.

Маска для обличчя з буряка. Натерти на терці сирий буряк. До чайної ложки кашки додати чайну ложку сметани і половину сирого жовтка. Маску тримати 20-30 хвилин, потім змити теплою і обполоснути холодною водою. З моркви, огірків, томатів маски готуються аналогічно.

як намалювати скоро порічку, маски для обличчя з желатину і тальку, маски для обличчя суха шкіра, маски для обличчя усіх типів шкіри в домашніх умовах, маски на обличчя із капелярами

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *