Як правильно узяти кредит?

2285.jpg

Як правильно узяти кредит

Гроші потрібні завжди. Проте відбувається і так, що в один не найпрекрасніший момент вони стають необхідними набагато більше, ніж в інші дні. Ну, приміром, вам бракує зовсім трішечки для того, щоб купити дивовижну шубку, або ви просто не представляєте свою подальшу трудову активність без поїздки на відпочинок на морське узбережжя, а саме в даний момент засобів на це і не знайшлося. Та всяке трапляється!
І ось сьогодні наш сайт корисних порад дає рекомендації, як правильно узяти кредит готівкою і в якому банку узяти вигідний кредит під низький відсоток, щоб в наслідок не було тяжко боляче повертати цей кредит. Ну а чи варто брати кредит ви також можете прочитати на нашому сайті.

5 золотих правил позичальникові-новачкові

Зрозуміло, що якщо нам закортіло витратити гроші, то ми бажаємо спонтанно забігти практично в перший, такий, що попався на дорозі банк, узяти, скільки зможуть дати, і спрямуватися як вихор по різних ринках і бутіках. Це звичайно ж, не правильний метод – адже ніякий миттєвий котячий захват не зможе вам потім компенсувати драконівські виплати по спонтанно узятому кредиту! Тому ми отримуємо перше правило, як правильно узяти кредит у банку.

Правило № 1

Ні в якому разі не лінуєтеся зібрати максимум інформації (і нехай ви є 100-відсотковим холериком, який завжди діє під впливом моменту). Відвідайте сайти банків, на них є така корисна штука, яка називається кредитний калькулятор. А ще краще – зайдіть у відділення банку і помучте своїми питаннями тамтешніх консультантів.
Запитувати потрібно все: яку суму можуть мені дати, які будуть умови, яку комісію бере банк, які будуть щомісячні виплати, які на даний момент кредитні програми є у банку.
Дуже важливо заздалегідь дізнатися, чи потрібні поручителі і яка страховка потрібна позичальникові.

Правило № 2

З першим правилом в зв’язці йде і друге: уважно учитуйтеся в усі матеріали, які вам дадуть співробітники банку, а особливо кредитний договір!
Ви зовсім не зобов’язані ставити під ним підпис “з першого погляду”. Сайт корисних порад по кредитуванню, рекомендує дуже уважно вивчити зразок договору в нормальній обстановці і бажано разом зі знайомими обізнаними людьми (юристами, економістами, співробітниками інших банків). А ще в приміщенні банків обов’язково на найвиднішому місці повинна знаходитися пам’ятка позичальника, в якій і буде написано, на що саме слід звертати увагу.

Правило № 3

Для того, щоб правильно узяти кредит, слід обов’язково подумати, який вам підійде термін кредиту.
Тут є важлива закономірність – чим довший термін виплати, тим у результаті ви більше переплатите. Хіба вам це треба?
На цьому етапі вашим завданням буде порівняти кредитний суми виплат з різними термінами. Чим термін коротший, тим буде більше щомісячна виплата. Наскільки така сума вписуватиметься до вашого щомісячного бюджету? (Дуже важливий момент: які умови дострокового погашення кредиту у вибраному вами банку?). І тут ми перейдемо до чергового правила, що дає натяк, як найбільш правильно узяти кредит.

Правило № 4

Необхідно сісти і ретельно порахувати, яка кількість грошей ви реально будете в змозі віддавати на погашення кредиту. Наш сайт корисних порад хотів би нагадати, щоб ви не забули враховувати свої необхідні витрати, такі як комунальні виплати, мобільний зв’язок, продукти харчування, проїзд або витрати на паливо для автомобіля і так далі.
Ці розрахунки не повинні у результаті давати чистий нуль! Адже які-небудь непередбачені витрати здатні поставити під загрозу виплати по вашому кредиту. Отже, повинно в резерві залишатися деяка кількість грошей(скільки імен – залежить від ваших доходів і їх величини). А взагалі експерти сходяться в тому, що виплати по кредиту не можуть перевищувати тридцять відсотків від вашого щомісячного доходу.

Правило № 5 

Обов’язково вибирайте вид кредиту, який підходить для вашої ситуації. У наш час навіть звичайні споживчі кредити у банку можуть ділитися на декілька різних категорій. Для того, щоб правильно узяти кредит, необхідно порівняти пропозиції від різних банків. Наш сайт корисних порад рекомендує не лінуватися і підготувати пакет необхідних документів, замість того, щоб хапатися за перший кредит, що попався на очі, “0%”, який видають при пред’явленні одного лише паспорта.

Необхідно проявляти розсудливість і завжди пам’ятати, що в найпершу чергу банк турбуватиметься про свою вигоду, наскільки спокусливо його пропозиції для вас не виглядали!
Як правильно узяти кредит – це не така вже і мудрована наука. Просто нехтуйте простими правилами і звичайним здоровим глуздом, щоб узятий кредит і справді був вам в допомогу.

Вдалих вам придбань і необтяжливих кредитів!

узяти кредит

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *