Як міняти масло у Toyota / Тойота

2553.jpg

Вчасно поміняти масло в автоматичній коробці передач(АКПП) означає продовжити життя машині і позбавити себе від дорогого ремонту. Власники машини виробництва автомобільного концерну Тойота можуть поміняти масло в АКПП трьома різними способами.

Щоб поміняти масло у Тойота треба:

– мастило для АКПП (8-12 літрів);

-піддон для зливу відпрацьованого масла;

-гаражна яма або ремонтна естакада.

Заженіть машину на естакаду або гаражну яму. Відкрутіть зливну пробку в картері АКПП, заздалегідь підставивши піддон для зливу відпрацьованого масла. Простежте, щоб все масло, яке може витекти з коробки самоплинно, опинилася в піддоні. Закрутіть пробку і залийте нове масло. Зверніть увагу, що цей спосіб називається частковим. Мастило в АКПП міняється тільки на 30-40%. Переваги часткового способу – усі роботи проводяться самостійно, витрачається мала кількість масла. Якщо цей спосіб не влаштовує, зверніться на СТО (станцію техобслуговування). Там за допомогою спеціального устаткування буде здійснена 100% заміна масла в коробці передач. Одночасно із заміною можна також зробити промивання АКПП. Якість і консистенцію масла, що заливається, є можливість контролювати візуально, через спеціальне технічне вікно.

Зверніть увагу на очевидні плюси і мінуси цього способу: з вашою машиною працюють професіонали, проводиться повна заміна масла в агрегаті, але при цьому ремонт стає істотно дорожче. Крім того, витрата масла на заміну збільшується до 10-12 літрів. У випадку якщо ціна або якість роботи на СТО не влаштовує, заміните масло самостійно. Для цього прогрійте автомобіль, проїхавши приблизно 5 км, після чого заїжджайте на яму або естакаду. Злийте масло з АКПП, заздалегідь обкрутивши зливну пробку, після чого акуратно від’єднаєте піддон коробки. Потім зніміть масляний фільтр, продуйте його і промийте бензином. Візьміть піддон і почистіть його від нальоту старого масла. Встановіть всі частини АКПП на місце, і залийте свіже масло. Після чого злийте масло з радіатора охолодження, приєднайте до маслених каналів шланги, інший кінець яких опустите у будь-яку відповідну зливну ємність. Заведіть двигун і дивіться на колір масла, що виливається. Як тільки свіже масло витіснить старе, глушіть двигун.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *