Що таке ПАММ-партнерство і чим це вигідно?

партнерство

Не враховуючи того, що у вас є можливість отримати дохід на памм рахунках, здійснюючи інвестування в ПАММ рахунки власних грошей, ви заробите, якщо будете памм партнером, тобто, залучите клієнтів. Це відмінний додатковий заробіток, просто залучаючи знайомих. У вас також є можливість залучити людей на якому-небудь майданчику, форумі, сайті або на своєму ресурсі, якщо такий є.

ПАММ-партнерство надає декілька варіантів партнерства.

Один варіант, це бути представляючим брокером підприємства, при цьому ви отримаєте прибуток, розмір якого 25% від спреду, який отримує сам дилінговий центр. Загалом, що більше ви залучите людей, то більше стають відсотки винагороди виплачуваним підприємством.

Наступний варіант – стати памм партнером певного керівника і залучати клієнтів в їхні памм рахунки. Памм трейдер готовий оплачувати коло 10% від свого прибутку, дохід вам платять саме керівники, а не підприємство. Кожен керівник пропонує власні умови, деякі платять відсотки за залучення клієнтів, але у тому випадку, якщо вони інвестують досить великі гроші, до прикладу, 10.000 умовних одиниць. Дехто платить, не враховуючи суму, а деякі зовсім не платять.

Умова, яку пропонує керівник памм партнерові, є в “Оферті памм рахунку”. У чому полягає незручність бути памм партнерами конкретного керівника? Все полягає в тому, що вам необхідно зв’язатися з ним на форумі Альпарі і розповісти про свій номер кабінету, що б він міг вас включити в партнерську програму. А це займе досить часу. ПАММ-партнерство – це можливість отримати хороший прибуток.

Не рахуючи цього, керівники можуть просто відмовлятися співпрацювати. Прибуток ви зможете отримати тільки в тій ситуації, якщо трейдер отримає доход. Якщо він торгуватиме у збиток, то доходу ви не побачите.

ПАММ-партнерство є не поганою можливістю додаткового прибутку, ви отримаєте дохід від інвестиції в памм рахунок і під час цього рекомендуватимете їх власним друзям. Хоча заробіток від партнерської програми може вийти, насправді, величезним, якщо займатися цим з усією серйозніст

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *
© 2014 Всі права захищені. Автор: Радослава Олійник.
Echo.UA Створення сайту Львів.