Масаж від зморшок навколо очей

3084.jpg

Багато жінок день у день роблять усе можливе, щоб залишатися “загадкою”, приховують свій істинний вік, тому як хочуть виглядати молодше. Сьогодні Ви дізнаєтеся, як прибрати зморшки навколо очей за допомогою масажу і гімнастики. Причини появи зморшок навколо очей. Усе негативне, тобто зморшки, складаються з наших недоліків, жвавості нашої особи(мімічні зморшки): ми багато сміємося, жмуримося або підморгуємо, моргаємо. Можна також сказати, що і жарке сонце, а також пил і вітер, сухе повітря висушують шкіру навколо очей. Шкіра навколо очей найбільш тонка, чутлива, хоча містить колагенові волокна, що відповідають за еластичність. Це провіщає появу дрібних зморшок навколо очей. Шкіра навколо очей потребує спеціального догляду.

Сучасний ринок пропонує величезну різноманітність кремів, а також різних гелів, сироваток і флюїдів. Засоби зменшують набряк, зволожують, живлять шкіру, підвищують пружність навколо очей. Проте усі ці “еліксири” і мазі для шкіри навколо очей не позбавляють від зморшок. Тільки візуально роблять їх менш помітними. А ось професійний спеціальний масаж від зморшок навколо очей, зможе допомогти нам в цій нелегкій справі боротьби зі зморшками. Масаж шкіри навколо очей збільшує кровообіг, шкіра стає еластичною. Не забудьте нанести крем для шкіри навколо очей точковими рухами, не розмазуючи ні в якому разі! Нанесення краще проводити подушечкою безіменного пальця. Акуратно натисніть подушечкою пальців на зовнішні краї очей і трохи натискаючи, перенесіть їх по нижньому краю до внутрішніх куточків. Потім дійте також, але по верхній кромці очних яблук. Застосуйте рухи подушечками безіменних пальців, що б’ють. По нижньому повіку рухайся від зовнішнього краю ока до внутрішнього, а по верхньому повіку від внутрішнього ока до зовнішнього. Потім легкими рухами поплескуйте шкіру навколо очей. Під час масажу не зміщуйте, не розтягуйте шкіру навколо очей. Масаж від зморшок навколо очей робіть за допомогою маслинової олії, але спочатку трохи підігрійте. У ній є вітамін Е, і вона надає пружність шкіри навколо очей.

Боремося зі зморшками за допомогою гімнастики для очей

Корисна також спеціальна гімнастика для очей, яка тренує очні м’язи. Така гімнастика позитивно впливає на зір і на тонус і пружність шкіри. Декілька вправ дозволять відчути легкість в області шкіри навколо очей, яка розпрямиться, а очні м’язи зміцняться. Спершу потрібно сісти прямо, потім розпрямити плечі і обертати очима кілька разів вгору-вниз, вправо-вліво. Моргніть очима, на деякий час закрийте їх і широко відкрийте. І потім пообертайте головою пару разів. Існує і інша гімнастика для очей. Виконавши ці вправи Ви зможете добитися чудових результатів Щиро бажаю Вам удачі у боротьбі зі зморшками навколо очей журнал корисних порад!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *